575336-2025 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – zakup i instalacja wraz z wdrożeniem systemu odczytu i monitoringu mediów na terenie Olsztynka (część miasta i część gminy) wraz z wdrożeniem e-usług w ramach projektu współfinansowanego ze środków Programu Regionalnego Fundusze Europejskie Dla Warmii I Mazur 2021-2027 pt. Rozwój e-usług sektora komunalnego na terenie gminy Olsztynek – etap II.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelzakup i instalacja wraz z wdrożeniem systemu odczytu i monitoringu mediów na terenie Olsztynka (część miasta i część gminy) wraz z wdrożeniem e-usług w ramach projektu współfinansowanego ze środków Programu Regionalnego Fundusze Europejskie Dla Warmii I Mazur 2021-2027 pt. Rozwój e-usług sektora komunalnego na terenie gminy Olsztynek – etap II.
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup i instalacja wraz z wdrożeniem systemu odczytu i monitoringu mediów na terenie Olsztynka (część miasta i część gminy) wraz z wdrożeniem e-usług w ramach projektu współfinansowanego ze środków Programu Regionalnego Fundusze Europejskie Dla Warmii I Mazur 2021-2027 pt. Rozwój e-usług sektora komunalnego na terenie gminy Olsztynek – etap II. 3. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung356057-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensArt. 132 Ustawy Pzp
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Titelzakup i instalacja wraz z wdrożeniem systemu odczytu i monitoringu mediów na terenie Olsztynka (część miasta i część gminy) wraz z wdrożeniem e-usług w ramach projektu współfinansowanego ze środków Programu Regionalnego Fundusze Europejskie Dla Warmii I Mazur 2021-2027 pt. Rozwój e-usług sektora komunalnego na terenie gminy Olsztynek – etap II
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup i instalacja wraz z wdrożeniem systemu odczytu i monitoringu mediów na terenie Olsztynka (część miasta i część gminy) wraz z wdrożeniem e-usług w ramach projektu współfinansowanego ze środków Programu Regionalnego Fundusze Europejskie Dla Warmii I Mazur 2021-2027 pt. Rozwój e-usług sektora komunalnego na terenie gminy Olsztynek – etap II. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.