2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Mysłakowice w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na systematycznym odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych bezpośrednio od: 1)właścicieli nieruchomości zamieszkałych, 2)właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, 3) właścicieli nieruchomości ”mieszanych” (w części na których zamieszkują mieszkańcy, a w części na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne), 4)właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, 5) z rodzinnych ogrodów działkowych. oraz ich zagospodarowanie, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowanie do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych, ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. 2.Mycie przystanków z tworzywa sztucznego i opróżnianie koszy ulicznych i ustawionych w miejscach przestrzeni publicznej
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: RGK.ZP.271.31.2025
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen