2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubytování a konference Czechia Travel Trade Day 2027
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajistit pro Českou centrálu cestovního ruchu-CzechTourism ubytování a konferenční prostory včetně cateringu a doprovodných služeb pro účastníky akce Czechia Travel Trade Day 2027.
Interne Kennung: VZ/2026/310/44
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55110000 Hotel-Übernachtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel je oprávněn v souladu s ust. § 100 odst. 2 zákona uzavřít novou smlouvu na veřejnou zakázku s jiným dodavatelem, a to za níže uvedených podmínek: a) V případě, že dojde k naplnění některé z podmínek pro odstoupení zadavatele od smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem, je zadavatel oprávněn uzavřít novou smlouvu s účastníkem zadávacího řízení na veřejnou zakázku, který se dle výsledku hodnocení veřejné zakázky umístil jako druhý v pořadí, pokud tento dodavatel bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek obsažených v jeho nabídce podané v zadávacím řízení na veřejnou zakázku (včetně jeho nabídkové ceny) a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky. b) Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí, odmítne se zadavatelem uzavřít novou smlouvu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí. c) V případě, že v rámci nově uzavřené smlouvy s novým dodavatelem dojde k naplnění některé z podmínek vyhrazené změny dle tohoto článku písm. a), je zadavatel oprávněn uzavřít novou smlouvu s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, a to za výše uvedených podmínek dle tohoto článku písm. a) a písm. b).