See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ręczne i mechaniczne oczyszczanie miasta Krakowa z podziałem na części – część 3 (Rejon 3, Rejon 5-5, Rejon 5-7
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie ręcznego i mechanicznego oczyszczania miasta Krakowa z podziałem na części - część 3 (Rejon 3, Rejon 5-5, Rejon 5-7). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 2 a) i 2 b) do zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: TZ/TT/30/2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung, 90612000 Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001