2. Verfahren
Verfahren
Titel: Objektivizace účinků terénních kúr v lázeňské terapeutické krajině v Karlovarském kraji
Beschreibung: Předmětem zakázky je zajištění spolupráce poskytovatele (lázeňského zařízení) v rámci výzkumu u pacientů s předepsanou buď komplexní lázeňskou léčebně rehabilitační péčí, nebo pacientů příspěvkové lázeňské léčebně rehabilitační péče, nebo samoplátecké lázeňské léčebné péče zařazených dle vstupních kritérií a pobytem v lázeňském zařízení v jednom z lázeňských měst Karlovarského kraje – Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Lázně Kynžvart, Jáchymov (dle místní příslušnosti poskytovatele).
Interne Kennung: P26V00000991
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postup dle §56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů a dle zadávací dokumentace
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72313000 Datenerfassung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73100000 Dienstleistungen im Bereich Forschung und experimentelle Entwicklung, 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal, 85148000 Medizinische Analysedienste
5. Los
Los: LOT-0001