See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor diensten met als doel milieustudies in opdracht van het Brusselse Planningsbureau (BPB)
Beschreibung: Dit bijzonder bestek heeft betrekking op een raamovereenkomst voor diensten met als doel milieueffectrapportages uit te voeren in opdracht van Perspective. De raamovereenkomst is onderverdeeld in drie percelen, die elk verschillende begeleidende studies omvatten. Het gaat om onafhankelijke studies met een specifiek en afgebakend thematisch doel, onder meer ter aanvulling van het MER over een specifieke problematiek of ter ondersteuning van de opdrachtgever bij bepaalde fasen van de opdrachten. Deze studies zijn niet wettelijk verplicht. PERCEEL 1: Studies over fauna en flora PERCEEL 2: Studies over energie en emissies PERCEEL 3: Studies over water De percelen zijn volledig onafhankelijk van elkaar.
Interne Kennung: BBP/266/IVO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75130000 Unterstützende Dienste für die öffentliche Verwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BBP/266/IVO - Perceel 1: Fauna- en florastudies
Beschreibung: De begeleidende studies zijn onafhankelijke studies met een specifiek en afgebakend thematisch doel, onder meer ter aanvulling van het MER bij een specifieke problematiek of ter ondersteuning van de opdrachtgever bij bepaalde fasen van de opdrachten. Deze studies zijn niet wettelijk verplicht. De opdracht voor deze studies is opgedeeld in drie percelen, afhankelijk van de vereiste expertise: Perceel 1: Studies over fauna en flora – Passende beoordelingen van de effecten op Natura 2000-gebieden, inventarisaties van de biodiversiteit, identificatie van ecologisch waardevolle elementen en van het groene netwerk.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 75000000 Dienstleistungen der öffentlichen Verwaltung, Verteidigung und Sozialversicherung
Los: LOT-0002
Titel: BBP/266/IVO - Perceel 2: Energie- en emissiestudies
Beschreibung: De begeleidende studies zijn onafhankelijke studies met een specifiek en afgebakend thematisch doel, onder meer ter aanvulling van het MER bij een specifieke problematiek of ter ondersteuning van de opdrachtgever bij bepaalde fasen van de opdrachten. Deze studies zijn niet wettelijk verplicht. De opdracht voor deze studies is opgedeeld in drie percelen, afhankelijk van de vereiste expertise: Perceel 2: Studies over energie en emissies – Koolstofbalans, levenscyclusanalyse, hergebruik van gebouwen en/of materialen.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: BBP/266/IVO - Perceel 3: Waterstudies
Beschreibung: De begeleidende studies zijn onafhankelijke studies met een specifiek en afgebakend thematisch doel, onder meer ter aanvulling van het MER bij een specifieke problematiek of ter ondersteuning van de opdrachtgever bij bepaalde fasen van de opdrachten. Deze studies zijn niet wettelijk verplicht. De opdracht voor deze studies is opgedeeld in drie percelen, afhankelijk van de vereiste expertise: Perceel 3: Studies over water – Analyse van het infiltratiepotentieel, dimensionering van de behoefte aan retentiesystemen, overstromingsrisico’s, geïntegreerd beheer van regenwater, ...
Interne Kennung: 3