2. Verfahren
Verfahren
Titel: Audiovisuele middelen
Beschreibung: Het doel is het sluiten van een raamovereenkomst met één (1) Opdrachtnemer voor de levering van audiovisuele middelen (AV-middelen) inclusief de daarmee samenhangende dienstverlening. VNOG beoogt een integrale dienstverlening waarbij Opdrachtnemer verantwoordelijk is voor de levering, installatie, het onderhoud en beheer van AV-middelen alsmede voor gebruikersondersteuning in de vorm van telefonische support op afstand, trainingen en digitale handleidingen. De leverancier fungeert als enig aanspreekpunt en draagt de volledige contractuele, operationele en kwaliteitsverantwoordelijkheid, ongeacht de inzet van eventuele onderaannemers. De jaarlijks geraamde waarde van de Overeenkomst is €87.500 exclusief BTW. De totale geraamde waarde van de Overeenkomst voor de gehele looptijd is €350.000 exclusief BTW.
Interne Kennung: 26-75831
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf, 50300000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Personalcomputern, Büromaschinen, Fernmeldeanlagen und audiovisuellen Anlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het doel is het sluiten van een raamovereenkomst met één (1) Opdrachtnemer voor de levering van audiovisuele middelen (AV-middelen) inclusief de daarmee samenhangende dienstverlening. VNOG beoogt een integrale dienstverlening waarbij Opdrachtnemer verantwoordelijk is voor de levering, installatie, het onderhoud en beheer van AV-middelen alsmede voor gebruikersondersteuning in de vorm van telefonische support op afstand, trainingen en handleidingen. De leverancier fungeert als enig aanspreekpunt en draagt de volledige contractuele, operationele en kwaliteitsverantwoordelijkheid, ongeacht de inzet van eventuele onderaannemers. De jaarlijks geraamde waarde van de Overeenkomst is €87.500 exclusief BTW. De totale geraamde waarde van de Overeenkomst voor de gehele looptijd is €350.000 exclusief BTW.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar. VNOG heeft de mogelijkheid om de Overeenkomst twee (2) keer onder dezelfde voorwaarden te verlengen met een periode van ieder maximaal één (1) jaar. Hiermee komt de totale maximale duur van de Overeenkomst op vier (4) jaar.
575407-2026 - Competition
Netherlands – Radio, television, communication, telecommunication and related equipment – Audiovisuele middelen
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Audiovisuele middelen
Internal identifier: 26-75831
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32000000 Radio, television, communication, telecommunication and related equipment
Additional classification (cpv): 32321300 Audio-visual materials, 50300000 Repair, maintenance and associated services related to personal computers, office equipment, telecommunications and audio-visual equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
575407-2026 - Mededinging
Nederland – Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur – Audiovisuele middelen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Titel: Audiovisuele middelen
Interne identificatiecode: 26-75831
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32000000 Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 32321300 Audiovisuele materialen, 50300000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten in verband met pc's, kantooruitrusting, telecommunicatie- en audiovisuele uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: