575415-2026 - Wettbewerb
Polen – Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen – Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej obejmującej projekt budowlany, techniczny i wykonawczy dla realizacji systemów zasilania awaryjnego z wykorzystaniem agregatów prądotwórczych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej obejmującej projekt budowlany, techniczny i wykonawczy dla realizacji systemów zasilania awaryjnego z wykorzystaniem agregatów prądotwórczych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej obejmującej projekt budowlany, techniczny i wykonawczy dla realizacji systemów zasilania awaryjnego z wykorzystaniem agregatów prądotwórczych. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 2 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie planuje wznowień i opcji.