575442-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Bauleistungen im Hochbau – Izvedba GOI del za potrebe mrežnega inkubatorja na dveh lokacijah
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvedba GOI del za potrebe mrežnega inkubatorja na dveh lokacijah
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvedba GOI del za potrebe mrežnega inkubatorja na dveh lokacijah. Projekt je sofinanciran iz Programa evropske kohezijske politike v programskem obdobju 2021– 2027, v okviru Prednostne naloge 1: Inovacijska družba znanja, Specifičnega cilja: RSO 1.3. »Krepitev trajnostne rasti in konkurenčnosti MSP ter ustvarjanje delovnih mest v MSP, med drugim s produktivnimi naložbami (ESRR)«, zato je potrebno dosledno upoštevati navodila v zvezi z zagotavljanjem prepoznavnosti, preglednosti in komuniciranja evropske kohezijske politike v obdobju 2021 – 2027. Javno naročilo je razdeljeno na dva sklopa: • SKLOP 1: Ureditev mansarde v stavbi Podjetniškega inkubatorja Perspektiva v Poslovno-obrtni coni Veliki Otok pri Postojni • SKLOP 2: Rekonstrukcija in sprememba namembnosti objekta Kutinova hiša v Postojni Ponudnik lahko odda ponudbo za posamezen sklop ali za oba sklopa. Naročnik bo štel, da je ponudnik oddal ponudbo za tisti sklop, za katerega bo navedel ponudbeno ceno v Povzetku ponudbenega predračuna (OBR-6) in zanj predložil Ponudbeni predračun v Excelu. Ponudnik mora ponuditi vse storitve iz posameznega sklopa, za katerega oddaja ponudbo. Za vsakega od sklopov se zahteva neobstoj vseh razlogov za izključitev, ki so navedeni v točki 8.1. teh navodil in izpolnjevanje vseh pogojev za sodelovanje ki so navedeni v točki 8.2. teh navodil ter drugih pogojev, ki so navedeni v točki 9. teh navodil. Naročnik bo izbral najugodnejšega ponudnika na podlagi meril za izbiro za posamezen sklop in oddal naročilo po posameznem sklopu.
Interne Kennung: JN-77379
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ureditev mansarde v stavbi Podjetniškega inkubatorja Perspektiva v Poslovno-obrtni coni Veliki Otok pri Postojni
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvedba gradbenih, obrtniških in inštalacijskih del v stavbi Podjetniškega inkubatorja Perspektiva v Poslovno-obrtni coni Veliki Otok pri Postojni, in sicer z namenom urediti doslej neizkoriščeno mansardo. V mansardi bodo na novo urejene pisarne s spremljevalnimi prostori ter servisni prostori. Gradnja bo v celoti potekala v obstoječih gabaritih brez prizidave. Vrsta, lastnosti, kakovost in opis predmeta javnega naročila so opredeljeni v projektni dokumentaciji za izvedbo gradnje (PZI), št. projekta A-012/20, z datumom maj 2026, ki jo je izdelal projektant MISEL, d.o.o., Cankarjeva 1, 6230 Postojna. Naročnik na vseh mestih popisa del, kjer je morebiti naveden proizvajalec, model oz. tip proizvoda, dopušča predložitev enakovrednega proizvoda, ki je po tehničnih karakteristikah in funkcionalnostih dejansko enakovreden zahtevanemu. Naročnik si pridržuje pravico od ponudnika v fazi presoje ponudbe in v fazi izvajanja pogodbe zahtevati dokazila o natančnih tehničnih lastnostih ponujenega blaga. Rok za izvedbo vseh pogodbenih del je do 15. 12. 2027, pri čemer je pričetek del predviden s 1. 2. 2027. Naročnik od izbranega ponudnika pričakuje strokovno, odgovorno in ažurno izvajanje predmeta javnega naročila vključno z dnevno prisotnostjo vodje del, zato je v vzorec pogodbe vključil posamezne pogodbene kazni za nekatere zamude ter za primer odsotnosti vodje del.
Interne Kennung: 527695
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Rekonstrukcija in sprememba namembnosti objekta Kutinova hiša v Postojni
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvedba gradbenih, obrtniških in inštalacijskih del na parc. št. 2611/47, 2611/6 k.o. Postojna, kjer stoji objekt nekdanje Banke Koper. V sklopu rekonstrukcijskih posegov in spremembe namembnosti se preuredijo obstoječi prostori v t.i. uporabne površine inkubatorja, ki vključujejo informacijsko-demonstracijski prostor s coworkingom, lobby, prostor kreativno kulturnih vsebin, poslovne in shrambne prostore…ter ostale površine inkubatorja, ki vključujejo tehnične, komunikacijske in energetske prostore, sanitarije, čajne kuhinje. Vrsta, lastnosti, kakovost in opis predmeta javnega naročila so opredeljeni v projektni dokumentaciji za izvedbo gradnje (PZI), št. projekta 12_2020, z datumom november 2020 in sprememba maj 2026, ki jo je izdelal projektant Biro Biščak d.o.o., Ulica 1. Maja 12, 6230 Postojna. Naročnik na vseh mestih popisa del, kjer je morebiti naveden proizvajalec, model oz. tip proizvoda, dopušča predložitev enakovrednega proizvoda, ki je po tehničnih karakteristikah in funkcionalnostih dejansko enakovreden zahtevanemu. Naročnik si pridržuje pravico od ponudnika v fazi presoje ponudbe in v fazi izvajanja pogodbe zahtevati dokazila o natančnih tehničnih lastnostih ponujenega blaga. Rok za izvedbo vseh pogodbenih del je do 01. 12. 2027, pri čemer je pričetek del predviden s 1. 10. 2026. Naročnik od izbranega ponudnika pričakuje strokovno, odgovorno in ažurno izvajanje predmeta javnega naročila vključno z dnevno prisotnostjo vodje del, zato je v vzorec pogodbe vključil posamezne pogodbene kazni za nekatere zamude ter za primer odsotnosti vodje del.
Interne Kennung: 527696