See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SVA/4620-245/2026: Dostawa, montaż i uruchomienie automatycznej śrutownicy przelotowej turbinowej wraz z systemem przenośników rolkowych dla Działu Produkcji Jarosław
Beschreibung: otwarta
Vorherige Bekanntmachung: 404267-2026
Interne Kennung: SVA/4620-245/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie fabrycznie nowej automatycznej śrutownicy przelotowej turbinowej wraz z systemem przenośników rolkowych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, a także przeprowadzenie szkolenia dla pracowników Zamawiającego.