2. Verfahren
Verfahren
Titel: DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM KATIONAKTIVNÍ ASFALTOVÉ EMULZE PRO ZAJIŠTĚNÍ ÚDRŽBY KOMUNIKACÍ
Beschreibung: Účelem DNS je zařazení dodavatelů do tohoto systému a následné zadávání veřejných zakázek v rámci DNS po dobu 10 let (2025-2035). Předmětem veřejných zakázek budou v dílčích veřejných zakázkách (minitendrech) nakupována kationaktivní asfaltová emulze pro provádění emulzních vysprávek na pozemních komunikacích. Dodávaná asfaltová emulze musí splňovat následující technické požadavky: - kationaktivní - nominální obsah pojiva min. 63 % (hmotnostních) - pojivo – silniční asfalt - hodnota penetrace emulze zkouškou dle platné, ČSN EN, v současné době ČSN EN 1426 ( 657062) Asfalty a asfaltová pojiva – Stanovení penetrace jehlou bude 70-100 - rychleštěpná - nemodifikovaná - kvalita emulze musí odpovídat platným TP a ČSN (EN),v současné době ČSN EN 13808 ( 657 207) Asfalty asfaltová pojiva – Systém specifikace kationaktivních asfaltových emulzí . Pro vlastní dodávky bude platit: - výše uvedené parametry emulze dodavatel prokáže Prohlášením o vlastnostech ve smyslu normy ČSN EN 13808, ze kterého bude zřejmé, že nabízený materiál uvedené parametry splňuje. - cisterna bude vybavena vážným zařízením pro evidenci přesného množství stočené emulze v odběrném místě, jako je například průtokoměr nebo objemové čerpadlo (objemové měření). - po dokončení tankování m zařízení schopno vyfouknout z přečerpávací hadice zbytkovou emulzi.
Interne Kennung: DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM KATIONAKTIVNÍ ASFALTOVÉ EMULZE PRO ZAJIŠTĚNÍ ÚDRŽBY KOMUNIKACÍ
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113900 Material für die Instandhaltung von Straßen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Účelem DNS je zařazení dodavatelů do tohoto systému a následné zadávání veřejných zakázek v rámci DNS po dobu 10 let (2025-2035). Předmětem veřejných zakázek budou v dílčích veřejných zakázkách (minitendrech) nakupována kationaktivní asfaltová emulze pro provádění emulzních vysprávek na pozemních komunikacích. Dodávaná asfaltová emulze musí splňovat následující technické požadavky: - kationaktivní - nominální obsah pojiva min. 63 % (hmotnostních) - pojivo – silniční asfalt - hodnota penetrace emulze zkouškou dle platné, ČSN EN, v současné době ČSN EN 1426 ( 657062) Asfalty a asfaltová pojiva – Stanovení penetrace jehlou bude 70-100 - rychleštěpná - nemodifikovaná - kvalita emulze musí odpovídat platným TP a ČSN (EN),v současné době ČSN EN 13808 ( 657 207) Asfalty asfaltová pojiva – Systém specifikace kationaktivních asfaltových emulzí . Pro vlastní dodávky bude platit: - výše uvedené parametry emulze dodavatel prokáže Prohlášením o vlastnostech ve smyslu normy ČSN EN 13808, ze kterého bude zřejmé, že nabízený materiál uvedené parametry splňuje. - cisterna bude vybavena vážným zařízením pro evidenci přesného množství stočené emulze v odběrném místě, jako je například průtokoměr nebo objemové čerpadlo (objemové měření). - po dokončení tankování m zařízení schopno vyfouknout z přečerpávací hadice zbytkovou emulzi. Zadavatel využívá pro opravu komunikací kamenivo frakce 2/4, 2/5 a 4/8, v posledních letech převážně z lomů Vicenice, Olbramovice, Předklášteří, Želešice a Rácov. Dodávaná asfaltová emulze musí splňovat přilnavost ke kamenivu dodávanému pro příslušné období.