See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa i sukcesywne dostawy specjalistycznego sprzętu i materiałów dla potrzeb Pracowni Elektrofizjologii.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy specjalistycznego sprzętu i materiałów dla potrzeb Pracowni Elektrofizjologii.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Z uwagi na fakt, iż uległy wyczerpaniu ilości niektórego specjalistycznego sprzętu medycznego dla potrzeb Pracowni Elektrofizjologii zgodnie z zawartymi umowami, a zatem w ramach umów nie ma możliwości dokonywania dalszych dostaw sprzętu medycznego, którego zakup jest bezwzględnie konieczny i niezbędny dla zabezpieczenia bieżącej działalności Pracowni elektrofizjologii. Sprzęt do elektrostymulacji serca potrzebny jest natychmiast w naszej jednostce. Koszty zakupu sprzętu jakie trzeba ponieść, żeby przeprowadzić zabieg wszczepienia stymulatora lub kardiowertera są bardzo wysokie. Przeprowadzenie postępowania w zwykłym trybie, z zachowaniem terminów podstawowych, uniemożliwiłoby zapewnienie ciągłości dostaw sprzętu ratującego życie pacjentom. Jednocześnie Zamawiający, informuje, że skrócenie terminu składania ofert w omawianym postępowaniu o udzielenie zamówienia nie pozbawi Wykonawców możliwości udziału w przedmiotowym postępowaniu. Biorąc pod uwagę charakter przedmiotu zamówienia przygotowanie przez Wykonawców ofert nie jest czasochłonne. Rynek sprzętu skupia jedynie profesjonalne podmioty zajmujące się tą materią, w związku z tym, obiektywnie rzecz biorąc, każdy z tych podmiotów, jest w stanie przygotować i złożyć ofertę na realizację przedmiotowego zadania w warunkach, gdy termin składania ofert uległ skróceniu, co też w żaden sposób nie powinno wpłynąć na konkurencyjność postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182000 Ausrüstung für die Unterstützung der Herzfunktionen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dzierżawa i sukcesywne dostawy specjalistycznego sprzętu i materiałów dla potrzeb Pracowni Elektorfizjologii.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007