2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en implementatie en technisch beheer van een ERP-systeem
Beschreibung: Rijnvicus wenst een overeenkomst te sluiten voor het leveren, implementeren en technische beheren van een nieuw ERP systeem (als SaaS oplossing). Het nieuwe ERP systeem moet de domeinen HRM, Finance, CRM, Inkoop en Productie integraal ondersteunen. Zie offerteaanvraag.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering, implementatie en technisch beheer van een ERP-systeem
Beschreibung: Zie offerteaanvraag.
Interne Kennung: 1