575486-2026 - Ergebnis
Rumänien – Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen – SERVICII DE REPARARE ŞI DE ÎNTREȚINERE A AUTOVEHICULELOR
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SERVICII DE REPARARE ŞI DE ÎNTREȚINERE A AUTOVEHICULELOR
Beschreibung: Servicii de reparare și de întreținere a automobilelor ce aparțin autorității contractante. Număr zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor: cu 15 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă va răspunde tuturor solicitărilor de clarificări în a 10-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 2841205220242001303
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Cantitatea previzionată a celui mai mare contract subsecvent: minim 150 ore manoperă ÷ maxim 1.200 ore manoperă. Valoarea estimată minimă a celui mai mare contract subsecvent: 42.000,00 lei, fără TVA. Valoarea estimată maximă a celui mai mare contract subsecvent: 334.000,00 lei, fără TVA. Cantitatea previzionată a acordului-cadru: minim 150 ore manoperă ÷ maxim 3.600 ore manoperă. Valoarea estimată a acordului-cadru: minim 42.000,00 lei, fără TVA ÷ maxim 1.000.000,00 lei, fără TVA, pentru un număr de 104 autovehicule conform prevederilor din caietul de sarcini, din care: - valoarea manoperei: minim 15.000 - maxim 360.000 lei, fără TVA - valoarea pieselor: minim 27.000 - maxim 640.000 lei, fără TVA Valoarea minimă a intervalului reprezintă valoarea estimată minimă a celui mai mare contract subsecvent pentru 8 luni, iar valoarea maximă a intervalului reprezintă valoarea estimată a acordului-cadru pentru 24 luni.
Interne Kennung: 1