575494-2025 - Vorankündigung
Niederlande – Dienstleistungen des Sozialwesens – Buurtbemiddeling voor de gemeenten Overbetuwe en Lingewaard
Bekanntmachung über vorherige Marktkonsultation - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Buurtbemiddeling voor de gemeenten Overbetuwe en Lingewaard
Beschreibung: Buurtbemiddeling is een laagdrempelige voorziening die buren en buurtgenoten helpt hun conflicten met elkaar op te lossen door het inzetten van vrijwillige buurtbemiddelaars. De bemiddeling houdt in dat getrainde, onafhankelijke vrijwillige buurtbemiddelaars naar het verhaal van beide partijen luisteren. Ze geven geen oordeel en zijn neutraal. Buren lossen onderling en samen hun conflict op met behulp van de methodiek Buurtbemiddeling. Buurtbemiddeling Lingewaard en Overbetuwe wordt aangestuurd door een stuurgroep bestaande uit vertegenwoordigers van de betrokken organisaties (Waardwonen, Vivare, Woonstichting Valburg, Woningstichting Heteren en de beide gemeenten) en inhoudelijk betrokken organisatie (Politie). In de stuurgroep zal jaarlijks worden vastgesteld wat de beoogde resultaten zullen moeten zijn op het gebied van kwaliteit en kwantiteit. Denk daarbij aan: aantal meldingen, aantal vrijwilligers, slagingspercentage van opgeloste meldingen en geslaagde bemiddelingsgesprekken. Opdrachtgever wenst ook inzicht te krijgen in terugval in geschil/conflict en zoekt een partij die meedenkt in indicatoren voor de korte én lange termijn. Opdrachtnemer dient te rapporteren over duurzaam opgeloste zaken maar ook welke zaken binnen 1, 2 of 3 jaar terug komen. De opdracht wordt momenteel uitgevoerd door een projectleider/coördinator (20 uur per week) die o.a. de coördinatie voert over 18- 20 vrijwilligers. Overige kosten betreffen bemiddelingskosten en accommodatie kosten die buiten scope van de opdracht zijn.
Interne Kennung: 2025-043905
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Buurtbemiddeling is een laagdrempelige voorziening die buren en buurtgenoten helpt hun conflicten met elkaar op te lossen door het inzetten van vrijwillige buurtbemiddelaars. De bemiddeling houdt in dat getrainde, onafhankelijke vrijwillige buurtbemiddelaars naar het verhaal van beide partijen luisteren. Ze geven geen oordeel en zijn neutraal. Buren lossen onderling en samen hun conflict op met behulp van de methodiek Buurtbemiddeling.
Interne Kennung: 1