2. Verfahren
Verfahren
Titel: R4 Zelzate – studie voor het uitwerken van referentiescenario's in kader van het GRUP 'Zelzate Oost'
Beschreibung: De diensten omvatten: - Het uitvoeren van een topografische opmeting; - Het verder ruimtelijk en verkeerskundig uitwerken van de inrichtingsalternatieven uit de scopingnota voor het GRUP ‘Zelzate-oost’ teneinde de nodige input te leveren voor de opmaak van de plan-MER. - Het verder ontwerpend onderzoek dat gevraagd wordt in het kader van de verdere opmaak van de plan-MER. De opmaak van de plan-MER zelf behoort niet tot deze opdracht. - Om tijdens het volledige ontwerpproces de nodige aandacht aan verkeersveiligheid, verkeerstechniek, human factor en wegontwerp te verzekeren, moet er binnen ieder ontwerpteam minstens één lid over een getuigschrift van een erkende opleiding tot verkeersveiligheidsauditor beschikken (https://www.vlaanderen.be/mobiliteit-en-openbare-werken/verkeer/verkeersveiligheidsaudit). Het is de taak van dit lid om knelpunten met betrekking tot de verkeersveiligheid voor de verschillende categorieën weggebruikers op te sporen, de ernst daarvan te benoemen en het ontwerpproces daarop te (laten) bijsturen. Aandachtspunten en genomen afwegingen worden met de nodige achtergrondinformatie opgelijst in een naslagwerk zodat deze in de vervolgstappen niet telkens opnieuw in vraag gesteld worden. Deze opdracht betreft een opdracht in een vast en een voorwaardelijk gedeelte. Voor een uitgebreide omschrijving van het voorwerp van de opdracht wordt verwezen naar de technische bepalingen.
Interne Kennung: WOV/INV/R4/30/S2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71311000 Beratung im Tief- und Hochbau, 71311210 Beratung im Bereich Straßenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WOV/INV/R4/30/S2 - 2
Interne Kennung: 1