See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu wytypowanych czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN na terenie Oddziału Białystok i Oddział Warszawa PGE Dystrybucja S.A. w podziale na 67 części
Beschreibung: Usługa wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu wytypowanych czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN na terenie Oddziału Białystok i Oddział Warszawa PGE Dystrybucja S.A. w podziale na 67 części
Interne Kennung: POST/DYS/OW/GZ/02058/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Część 1. Wycinka na obszarze Oddział Białystok dla linii WN o łącznej długości 83,690 km
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Część 2. Wycinka na obszarze Oddział Białystok dla linii WN o łącznej długości 32,643 km
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Beschreibung: Część 3. Wycinka na obszarze Oddział Białystok dla linii WN o łącznej długości 92,982 km
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Beschreibung: Część 4. Wycinka na obszarze Oddział Białystok dla linii WN o łącznej długości 77,312 km
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Beschreibung: Część 5. Wycinka na obszarze Oddział Białystok dla linii WN o łącznej długości 89,236 km
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6
Beschreibung: Część 6. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE2 dla linii SN o łącznej długości 77,450 km
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7
Beschreibung: Część 7. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE2 Łomża dla linii SN o łącznej długości 123,500 km
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8
Beschreibung: Część 8. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE2 Łomża dla linii SN o łącznej długości 220,890 km
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9
Beschreibung: Część 9. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE2 Łomża dla linii SN o łącznej długości 73,940 km
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10
Beschreibung: Część 10. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE2 Łomża dla linii SN o łącznej długości 105,850 km
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11
Beschreibung: Część 11. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE3 Bielsk Podlaski dla linii SN o łącznej długości 104,900 km
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12
Beschreibung: Część 12. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE3 Bielsk Podlaski dla linii SN o łącznej długości 122,430 km
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13
Beschreibung: Część 13. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE3 Bielsk Podlaski dla linii SN o łącznej długości 188,919 km
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14
Beschreibung: Część 14. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE3 Bielsk Podlaski dla linii SN o łącznej długości 105,963 km
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15
Beschreibung: Część 15. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE3 Bielsk Podlaski dla linii SN o łącznej długości 173,113 km
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16
Beschreibung: Część 16. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE3 Bielsk Podlaski dla linii SN o łącznej długości 130,771 km
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17
Beschreibung: Część 17. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE4 Ełk dla linii SN o łącznej długości 144,728 km
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18
Beschreibung: Część 18. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE4 Ełk dla linii SN o łącznej długości 201,550 km
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19
Beschreibung: Część 19. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE4 Ełk dla linii SN o łącznej długości 95,054 km
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20
Beschreibung: Część 20. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE4 Ełk dla linii SN o łącznej długości 32,782 km
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21
Beschreibung: Część 21. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE4 Ełk dla linii SN o łącznej długości 205,580 km
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22
Beschreibung: Część 22. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE4 Ełk dla linii SN o łącznej długości 101,399 km
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23
Beschreibung: Część 23. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE4 Ełk dla linii SN o łącznej długości 80,924 km
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24
Beschreibung: Część 24. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE4 Ełk dla linii SN o łącznej długości 99,110 km
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25
Beschreibung: Część 25. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE5 Suwałki dla linii SN o łącznej długości 109,372 km
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26
Beschreibung: Część 26. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE5 Suwałki dla linii SN o łącznej długości 117,056 km
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27
Beschreibung: Część 27. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE5 Suwałki dla linii SN o łącznej długości 75,546 km
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28
Beschreibung: Część 28. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE5 Suwałki dla linii SN o łącznej długości 86,779 km
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29
Beschreibung: Część 29. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE5 Suwałki dla linii SN o łącznej długości 32,113 km
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30
Beschreibung: Część 30. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE6 Białystok Teren dla linii SN o łącznej długości 165,120 km
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 31
Beschreibung: Część 31. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE6 Białystok Teren dla linii SN o łącznej długości 250,910 km
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 32
Beschreibung: Część 32. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE6 Białystok Teren dla linii SN o łącznej długości 75,590 km
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 33
Beschreibung: Część 33. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE6 dla linii SN o łącznej długości 173,677 km
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 34
Beschreibung: Część 34.Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE6 Białystok Teren dla linii SN o łącznej długości 127,485 km
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 35
Beschreibung: Część 35. Wycinka na obszarze Oddział Warszawa dla linii WN o łącznej długości 22,209 km
Los: LOT-0036
Titel: Część nr 36
Beschreibung: Część 36. Wycinka na obszarze Oddział Warszawa dla linii WN o łącznej długości 57,821 km
Los: LOT-0037
Titel: Część nr 37
Beschreibung: Część 37. Wycinka na obszarze Oddział Warszawa dla linii WN o łącznej długości 57,777 km
Los: LOT-0038
Titel: Część nr 38
Beschreibung: Część 38. Wycinka na obszarze Oddział Warszawa dla linii WN o łącznej długości 25,337
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 39
Beschreibung: Część 39. Wycinka na obszarze Oddział Warszawa dla linii WN o łącznej długości 74,206 km
Los: LOT-0040
Titel: Część nr 40
Beschreibung: Część 40. Wycinka na obszarze Oddział Warszawa dla linii WN o łącznej długości 85,396 km
Los: LOT-0041
Titel: Część nr 41
Beschreibung: Część 41. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE1 Pruszków dla linii SN o łącznej długości 92,975 km
Los: LOT-0042
Titel: Część nr 42
Beschreibung: Część 42. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE1 Pruszków dla linii SN o łącznej długości 99,023 km
Los: LOT-0043
Titel: Część nr 43
Beschreibung: Część 43. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE2 Jeziorna dla linii SN o łącznej długości 90,363 km
Los: LOT-0044
Titel: Część nr 44
Beschreibung: Część 44. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE2 Jeziorna dla linii SN o łącznej długości 88,530 km
Los: LOT-0045
Titel: Część nr 45
Beschreibung: Część 45. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE2 Jeziorna dla linii SN o łącznej długości 69,668 km
Los: LOT-0046
Titel: Część nr 46
Beschreibung: Część 46. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE3 Legionowo dla linii SN o łącznej długości 78,755 km
Los: LOT-0047
Titel: Część nr 47
Beschreibung: Część 47. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE3 Legionowo dla linii SN o łącznej długości 76,943 km
Los: LOT-0048
Titel: Część nr 48
Beschreibung: Część 48. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE3 Legionowo dla linii SN o łącznej długości 79,275 km
Los: LOT-0049
Titel: Część nr 49
Beschreibung: Część 49. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE3 Legionowo dla linii SN o łącznej długości 48,998 km
Los: LOT-0050
Titel: Część nr 50
Beschreibung: Część 50. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE4 Mińsk Mazowiecki dla linii SN o łącznej długości 83,578 km
Los: LOT-0051
Titel: Część nr 51
Beschreibung: Część 51. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE4 Mińsk Mazowiecki dla linii SN o łącznej długości 70,429 km
Los: LOT-0052
Titel: Część nr 52
Beschreibung: Część 52. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE4 Mińsk Mazowiecki dla linii SN o łącznej długości 92,196 km
Los: LOT-0053
Titel: Część nr 53
Beschreibung: Część 53. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE4 Mińsk Mazowiecki dla linii SN o łącznej długości 91,608 km
Los: LOT-0054
Titel: Część nr 54
Beschreibung: Część 54. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE4 Mińsk Mazowiecki dla linii SN o łącznej długości 106,220 km
Los: LOT-0055
Titel: Część nr 55
Beschreibung: Część 55. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE4 Mińsk Mazowiecki dla linii SN o łącznej długości 91,610 km
Los: LOT-0056
Titel: Część nr 56
Beschreibung: Część 56. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE4 Mińsk Mazowiecki dla linii SN o łącznej długości 81,244 km
Los: LOT-0057
Titel: Część nr 57
Beschreibung: Część 57. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE5 Siedlce dla linii SN o łącznej długości 99,071 km
Los: LOT-0058
Titel: Część nr 58
Beschreibung: Część 58. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE5 Siedlce dla linii SN o łącznej długości 200,396 km
Los: LOT-0059
Titel: Część nr 59
Beschreibung: Część 59. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE5 Siedlce dla linii SN o łącznej długości 221,767 km
Los: LOT-0060
Titel: Część nr 60
Beschreibung: Część 60. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE6 Ostrołęka dla linii SN o łącznej długości 96,200 km
Los: LOT-0061
Titel: Część nr 61
Beschreibung: Część 61. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE6 Ostrołęka dla linii SN o łącznej długości 233,600 km
Los: LOT-0062
Titel: Część nr 62
Beschreibung: Część 62. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE6 Ostrołęka dla linii SN o łącznej długości 138,700 km
Los: LOT-0063
Titel: Część nr 63
Beschreibung: Część 63. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE7 Wyszków dla linii SN o łącznej długości 172,335 km
Los: LOT-0064
Titel: Część nr 64
Beschreibung: Część 64. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE7 Wyszków dla linii SN o łącznej długości 124,476 km
Los: LOT-0065
Titel: Część nr 65
Beschreibung: Część 65. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE7 Wyszków dla linii SN o łącznej długości 228,818 km
Los: LOT-0066
Titel: Część nr 66
Beschreibung: Część 66. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE8 Otwock dla linii SN o łącznej długości 62,678 km
Los: LOT-0067
Titel: Część nr 67
Beschreibung: Część 67. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE8 Otwock dla linii SN o łącznej długości 101,626 km