2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vysokoúčinné kapalinové chromatografy pro Ústav farmaceutické technologie
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je koupě tří systémů pro kapalinovou chromatografii s detektory diodového pole k separaci farmaceutických látek pro Ústav farmaceutické technologie. Minimální požadavky na předmět veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí přílohy zadávací dokumentace.
Interne Kennung: MU-ZAK/278329/2026/3345741/RMU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
5. Los
Los: LOT-0001