2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nutriční balíčky 2026 - 2029
Beschreibung: Dodávky nutričně vyvážených stravovacích balíčků pro zajištění servisní podpory Státní sportovní reprezentace ČR. Bližší specifikace předmětu veřejné Zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: CJ 03090/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dodávky nutričně vyvážených stravovacích balíčků pro zajištění servisní podpory Státní reprezentace ČR.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001