575514-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Vybudování, provoz a další rozvoj Informačního portálu pro cizince
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVybudování, provoz a další rozvoj Informačního portálu pro cizince
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je návrh architektury, vývoj, dodávka, a implementace informačního systému s názvem Informační portál pro cizince (dále jen "IP"), a to vč. navazující správy a provozu a dalšího rozvoje. IP musí být provozován v prostředí zadavatele a pod jeho kontrolou. Předmětem této veřejné zakázky je vytvořit a uvést do provozu moderní funkční řešení webového portálu pro cizince. Systém je založen na konfigurovatelném redakčním systému (CMS) s dalšími doplňkovými funkcionalitami - modulem pro správu rezervací osobních setkání, modulem průvodce návštěvníka, modulem formulářového řešení a modulem pro správu znalostní báze.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungMV-67776/VZ-2021