575517-2025 - Ergebnis
Niederlande – Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit – Brandweer Uitrukkleding (BUK)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandweer Uitrukkleding (BUK)
BeschreibungHet in bulk (middels batches) leveren van brandweer uitrukkleding; Het op afroep en naar behoefte leveren van brandweer uitrukkleding; Het op afroep en naar behoefte leveren van jeugdbrandweerkleding; Het op afroep en naar behoefte uitvoeren van reparaties aan de brandweer uitrukkleding. 1200 stuks brandweer uitrukkleding
Interne KennungEA/2024/010/BUK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0000
TitelBrandweer Uitrukkleding
Beschreibung1200 stuks brandweer uitrukkleding (jas en broek). 1200
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlengperiode overeenkomst.