575535-2026 - Auftragsänderung
Polen – Straßenarbeiten – Przebudowa dróg powiatowych nr 3502S, 3503S oraz 3504S na terenie Gminy Pietrowice Wielkie i Gminy Rudnik
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzebudowa dróg powiatowych nr 3502S, 3503S oraz 3504S na terenie Gminy Pietrowice Wielkie i Gminy Rudnik
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w formule zaprojektuj i wybuduj na zadaniu inwestycyjnym „Przebudowa dróg powiatowych nr 3502S, 3503S oraz 3504S na terenie Gminy Pietrowice Wielkie i Gminy Rudnik”.
Interne KennungOR.VII.272.12.2024
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45100000 Baureifmachung, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45221111 Bau von Straßenbrücken, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45233280 Anbringen von Leitplanken, 45233290 Installation von Straßenschildern, 45233221 Straßenmarkierungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w formule zaprojektuj i wybuduj na zadaniu inwestycyjnym „Przebudowa dróg powiatowych nr 3502S, 3503S oraz 3504S na terenie Gminy Pietrowice Wielkie i Gminy Rudnik”. 4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem w szczególności: 4.2.1. Zadanie 1: „Przebudowa dróg powiatowych nr 3502S, 3503S oraz 3504S na terenie Gminy Pietrowice Wielkie i Gminy Rudnik PFU 1 – Przebudowa odcinków drogi powiatowej nr 3504S”, 1) Opracowanie Dokumentacji Projektowej zgodnie z programem funkcjonalno-użytkowym – dalej PFU (zał. Nr 1.1 do SWZ) oraz zgodnie z zakresem opisanym w § 3 załącznika nr 2 do SWZ – Projektu umowy 2) wykonanie prac budowlanych na podstawie wykonanej Dokumentacji Projektowej opracowanej zgodnie z PFU stanowiącym załącznik nr 1.1 do SWZ 4.2.2. Zadanie 2: „Przebudowa dróg powiatowych nr 3502S, 3503S oraz 3504S na terenie Gminy Pietrowice Wielkie i Gminy Rudnik PFU 2 – Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 3503S”, 1) Opracowanie Dokumentacji Projektowej zgodnie z programem funkcjonalno-użytkowym – dalej PFU (zał. Nr 1.2 do SWZ) oraz zgodnie z zakresem opisanym w § 3 załącznika nr 2 do SWZ – Projektu umowy. 2) wykonanie prac budowlanych na podstawie wykonanej Dokumentacji Projektowej opracowanej zgodnie z PFU stanowiącym załącznik nr 1.2 do SWZ 4.2.3. Zadanie 3: „Przebudowa dróg powiatowych nr 3502S, 3503S oraz 3504S na terenie Gminy Pietrowice Wielkie i Gminy Rudnik PFU 3 – Przebudowa drogi powiatowej nr 3502S”, 1) Opracowanie Dokumentacji Projektowej zgodnie z programem funkcjonalno-użytkowym – dalej PFU (zał. Nr 1.3 do SWZ) oraz zgodnie z zakresem opisanym w § 3 załącznika nr 2 do SWZ – Projektu umowy 2) wykonanie prac budowlanych na podstawie wykonanej Dokumentacji Projektowej opracowanej zgodnie z PFU stanowiącym załącznik nr 1.3 do SWZ