575537-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Dienstleistungen von Kantinen und anderen nicht öffentlichen Cafeterias – Zajištění komplexních stravovacích služeb
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění komplexních stravovacích služeb
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je poskytnutí služeb komplexního stravování, za které je považována komplexní výroba/příprava jednotlivých druhů stravy v místě plnění veřejné zakázky, tedy v budově IATCC – ŘLP ČR, s. p., Navigační 787, Jeneč, v jídelně v 1. NP spolu se zajištěním provozu kavárny v 2. NP tamtéž a dále zajištění speciálních cateringových služeb a doplňkových služeb v rozsahu a v souladu se zadávací dokumentací.
Interne Kennung4494/2023
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55511000 Dienstleistungen von Kantinen und anderen nicht öffentlichen Cafeterias
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
LosLOT-0001