See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odvoz a likvidácia nie nebezpečného odpadu
Beschreibung: Odvoz a likvidácia nie nebezpečného odpadu. Jedná sa o nižšie uvedené druhy nie nebezpečných odpadov. Odpad k.č. 150106 - zmiešané obaly – cca 800 t / 2 roky - na tento druh odpadu musí byť v areáli FNsP-ŽA trvale pristavený lisovací kontajner- obj. min. 20 m3, odvoz cca 3 x za týždeň (312 x za 2 roky). Odpad k.č. 170904 – zmiešané odpady zo stavieb a demolácií – cca 600 t/2 roky - na tento druh odpadu sa kontajner objedná telefonicky, alebo e - mailom - dovoz kontajnera do 48 hod. - interval vývozu cca 400 x za 2 roky Odpad k.č. 200307 – objemový odpad – cca 200 t / 2 roky - na tento druh odpadu sa kontajner objedná telefonicky, alebo e – mailom - dovoz kontajnera do 48 hod. - interval vývozu cca 30 x za 2 roky Bližšie špecifikované v Súťažných podkladoch.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001