2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa robota pirotechnicznego dla Placówki Straży Granicznej w Katowicach – Pyrzowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego mobilnego robota pirotechnicznego wraz z wyposażeniem. Mobilny robot pirotechniczny ma być wykorzystywany do bojowych działań minersko - pirotechnicznych oraz szkoleniowych w w/w zakresie. Będzie używany do prowadzenia zdalnej neutralizacji oraz zdalnego rozpoznania obiektów, terenu, środków transportu przed przystąpieniem zespołu minersko–pirotechnicznego do realizacji działań. Robot powinien się składać z bazy mobilnej z manipulatorem oraz z panelu sterującego oraz powinien posiadać certyfikat zgodności CE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawiera załącznik nr 2 do SWZ – formularz opisu przedmiotu zamówienia, w którym Zamawiający określił wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: BAI.272.13.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
5. Los
Los: LOT-0001