2. Verfahren
Verfahren
Titel: Begeleid wonen Waarlamke Bolsward
Beschreibung: Begeleid wonen voor jongeren op locatie Waarlamke te Bolsward. Het betreft jongeren in de leeftijd tussen 16 en 23 jaar die niet volledig zelfstandig kunnen wonen en begeleiding nodig hebben. 0
Interne Kennung: SWF 25154
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare aanbesteding met als doel het contracteren van 1 geschikte aanbieder
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85311000 Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen, 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Begeleid wonen Waarlamke
Beschreibung: Begeleid wonen voor jongeren van 16 tot 23 jaar
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: een initiële looptijd van 2 jaar met de mogelijkheid om 2 maal met 2 jaar te verlengen.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: SWF 25154
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85000000 Health and social work services
Additional classification (cpv): 85311000 Social work services with accommodation, 85323000 Community health services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Begeleid wonen Waarlamke
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 85300000 Social work and related services
Options: