575639-2026 - Ergebnis
Polen – Pharmazeutische Bedarfsartikel aus Glas – DFP.271.66.2026.EP Dostawa materiałów aptecznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DFP.271.66.2026.EP Dostawa materiałów aptecznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów aptecznych. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamówienie zostało podzielone na 12 części. Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części zamówienia. Pełna oferta częściowa musi zawierać wypełnione wszystkie pozycje (w zakresie części, której/ których realizację wykonawca oferuje) wymienione w załączniku nr 1a do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 324557-2026
Interne Kennung: DFP.271.66.2026.EP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33792000 Pharmazeutische Bedarfsartikel aus Glas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: 1. Kapsułki żelatynowe rozm. 00 - 210 000 szt. 2. Kapsułki żelatynowe rozm. 000 - 5 000 szt. 3. Kapsułki żelatynowe rozm. 0 - 5 500 szt. 4. Kapsułki żelatynowe rozm. 3 - 52 000 szt. 5. Kapsułki żelatynowe rozm. 2- 27 000 szt. 6. Pudełko apteczne 50 g - 1 800 szt. 7. Pudełko apteczne 100 g -24 400 szt. 8. Pudełko apteczne białe z polipropylenu - 5 400 szt. 9. Pudełko apteczne - 1 100 szt. 10. Pudełko apteczne 450-550g -1 500 szt
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: 1. Worek foliowy - 10 800 sztuka 2. Worek foliowy -42 300 sztuka 3. Worek foliowy -41 400 sztuka 4. Worek foliowy - 42 120 sztuka 5. Worek foliowy - 4 500 sztuka 6. Worek foliowy - 3 420 sztuka 7. Worek foliowy -1 800 sztuka 8. Worek foliowy - 2 340 sztuka 9. Worek foliowy -1 800 sztuka 10. Worek foliowy - 5 400 sztuka 11. Pudełko apteczne - 1 656 sztuka 12. Pudełko apteczne - 36 000 sztuka
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: 1. Butelka apteczna szklana-180 sztuka 2. Butelka apteczna szklana-10 sztuka 3. Butelka apteczna szklana-10 sztuka 4. Butelka apteczna szklana-2700 sztuka 5. Butelka apteczna szklana-130 sztuka 6. Butelka apteczna szklana-3050 sztuka 7. Butelka apteczna szklana- 30 sztuka 8. Butelka apteczna szklana- 30 sztuka 9. Butelka apteczna szklana- 10 sztuka 10. Słoik apteczny szklany- 17 460 sztuka 11. Słoik apteczny szklany- 6 230 sztuka 12. Butelka apteczna plastikowa-9900 sztuka 13. Butelka apteczna plastikowa -1 440 sztuka 14. Butelka apteczna plastikowa - 10 sztuka 15. Butelka apteczna plastikowa -5 900 sztuka 16. Torebka apteczna papierowa-265 320 sztuka 17. Torebka apteczna papierowa-10 sztuka 18. Torebka apteczna papierowa-52 300 sztuka 19. Torebka apteczna papierowa- 2 400 sztuka 20. Torebka apteczna papierowa-24 120 sztuka
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: 1. Osłonka na igłowy port iniekcyjny-720 sztuka 2. Wentylowane cienkościenne igły - 720 sztuka 3. Przenośny, jałowy, apirogenny system infuzyjny - 9 180 sztuka
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Beschreibung: 1. Worki do żywienia pozajelitowego - 4 320 sztuka 2. Worki do żywienia pozajelitowego - 300 sztuka 3. Worki do żywienia pozajelitowego - 360 sztuka
Interne Kennung: Część 7
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0009
Titel: Część 9
Beschreibung: 1. Łącznik między-strzykawkowy - 5 100 sztuka
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10
Beschreibung: 1. Strzykawka 3 ml trzyczęściowa bez igły- 46 980 sztuka 2. Strzykawka 5 ml trzyczęściowa bez igły-53 850 sztuka 3. Strzykawka 10 ml z rozszerzoną skalą do 12 ml-114 300 sztuka 4. Strzykawka 20 ml trzyczęściowa bez igły-92 400 sztuka 5. Strzykawka 30 ml trzyczęściowa bez igły-29 700 sztuka 6. Strzykawka 50 ml z rozszerzoną skalą do 60 ml- 105 990 sztuka 7. Strzykawka 1 ml bez zawartości oleju silikonowego- 9 600 sztuka
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11
Beschreibung: 1. Igła sterylna do pobierania leków z filtrem 5 µm- 108 000 sztuka
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12
Beschreibung: 1.Łącznik strzykawkowy, bezigłowy, Luer-lock- 6 000 sztuk 2 Nasadka ochronna zabezpieczająca przed zanieczyszczeniem złącza w czasie transportu- 6 000 sztuk 3 Krótki dren w kolorze bursztynowym-109 080 sztuk 4 Krótki dren przezierny z wbudowanym filtrem 0,2 µm polieterosulfonowym-38 880 sztuk 5 Aparat do infuzji grawitacyjnej- 675 sztuk 6 Adapter wielodrożny-10 560 sztuk 7 Adapter do fiolki - 480 sztuk 8 Adapter strzykawkowy - 240 sztuk 9 Adapter strzykawkowy - 240 sztuk 10 Adapter luer lock -525 sztuk 11 Zestaw drenów bursztynowych wielodrożnych do pomp Infusomat Space -6 000 szt. 12 Zestaw drenów bursztynowych wielodrożnych do pomp Infusomat Space - 13 500 szt. 13 Zestaw drenów bursztynowych wielodrożnych do pomp Infusomat -7 500 szt. 14 Zestaw drenów bursztynowych wielodrożnych do pomp Infusomat Plus - 21 600 szt.
Interne Kennung: Część 12