2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa serwisowa pogwarancyjna dwóch silników kogeneracyjnych produkcji INNIO Jenbacher typ J624 zasilanych paliwem gazowym.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi serwisowej pogwarancyjnej dwóch silników kogeneracyjnych produkcji INNIO Jenbacher typ J624, zasilanych paliwem gazowym, dalej zwanymi Agregatami, zabudowanych w budynku EC-SG przy ul. Starzyńskiego 7 w Siedlcach, polegającej na stałym, bieżącym monitorowaniu stanu ich pracy, okresowych przeglądach, stałej gotowości do świadczenia wsparcia technicznego oraz czynności naprawczych w przypadku awarii. Zakłada się, że pierwszy serwis Agregatów objęty niniejszym zamówieniem, odbędzie się po 16 000 godzin pracy każdego z silników kogeneracyjnych. Poza silnikami kogeneracyjnymi (Agregatami), o których mowa w ust. 1 powyżej, w zakres serwisu wchodzą: (a) materiały eksploatacyjne, części szybkozużywające się takie jak: filtry oleju, filtry powietrza, filtry paliwa, świece zapłonowe, cewki zapłonowe, paski klinowe, układ przeniesienia mocy mechanicznej, kompletne generatory synchroniczne trójfazowe z układami zabezpieczeń, oprzyrządowanie, opomiarowanie i inne instalacje pomocnicze bezpośrednio zintegrowane z agregatami kogeneracyjnymi, (b) Układ wentylacji i powietrza do spalania obejmujący: filtry, układ powietrza doładowującego, układ oleju smarnego, układ chłodzenia agregatów kogeneracyjnych i układy wyprowadzenia ciepła z pompami, wymiennikami i chłodnicami wentylatorowymi, układy wyprowadzenia spalin z tłumikami układami odzysku ciepła ze spalin. Graniczne dla zakresu urządzeń i układów agregatów kogeneracyjnych objętych usługą serwisową stanowią: (a) króćce przyłączeniowe rurociągu paliwa gazowego do ścieżki zasilania agregatów kogeneracyjnych paliwo gazowe, (b) króćce przyłączeniowe rurociągów wody sieciowej do wymienników w systemie chłodzenia obiegu silnika, (c) górne powierzchnie płyt fundamentowych agregatów kogeneracyjnych, (d) dla systemu sterowania zaciski stacji zbiorczej (DCS Ovation), (e) zaciski generatorów. UWAGA: Wykonawca wraz z ofertą zobowiązany jest do przedstawienia Zamawiającemu, programu obsługi serwisowej Agregatów kogeneracyjnych. Wymagane jest aby program obsługi serwisowej sporządzony był zgodnie z wymaganiami producenta Agregatów. Brak załączenia programu obsługi serwisowej stanowi przyczynę do odrzucenia oferty Wykonawcy.
Interne Kennung: TT/PN/03/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42111000 Motoren und Kraftmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50531200 Wartung von Gasverbrauchseinrichtungen, 31120000 Generatoren, 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 42110000 Turbinen und Motoren, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) Świadczenie usługi serwisowej pogwarancyjnej dwóch silników kogeneracyjnych produkcji INNIO Jenbacher typ J624, zasilanych paliwem gazowym, dalej zwanymi Agregatami, zabudowanych w budynku EC-SG przy ul. Starzyńskiego 7 w Siedlcach, polegającej na stałym, bieżącym monitorowaniu stanu ich pracy, okresowych przeglądach, stałej gotowości do świadczenia wsparcia technicznego oraz czynności naprawczych w przypadku awarii.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50532300 Reparatur und Wartung von Generatoren, 50531200 Wartung von Gasverbrauchseinrichtungen, 31120000 Generatoren, 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 42110000 Turbinen und Motoren, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste