See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izrada projektne dokumentacije za cjelovitu obnovu zgrade i izvođenje radova na adresi Trg hrvatskih branitelja 9 (Design and build metoda)
Beschreibung: Predmet nabave je izrada projektne dokumentacije za cjelovitu obnovu zgrade i izvođenje radova na adresi Trg hrvatskih branitelja 9 (Design and build metoda) sukladno troškovniku i projektnom zadatku.
Interne Kennung: 45
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000