575674-2026 - Wettbewerb
Polen – Intraokulare Linsen – SOCZEWKI (Z MOŻLIWOŚCIĄ DEPOZYTU W ODDZIALE) I MATERIAŁY OPERACYJNE DO ZABIEGÓW FAKOEMULSYFIKACJI WRAZ Z DZIERŻAWĄ APARATU W PAKIECIE I ORAZ SOCZEWKI WEWNĄTRZGAŁKOWE HYDROFOBOWE (Z MOŻLIWOŚCIĄ DEPOZYTU W ODDZIALE) W PAKIECIE II DLA ODDZIAŁU OKULISTYCZNEGO W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSOCZEWKI (Z MOŻLIWOŚCIĄ DEPOZYTU W ODDZIALE) I MATERIAŁY OPERACYJNE DO ZABIEGÓW FAKOEMULSYFIKACJI WRAZ Z DZIERŻAWĄ APARATU W PAKIECIE I ORAZ SOCZEWKI WEWNĄTRZGAŁKOWE HYDROFOBOWE (Z MOŻLIWOŚCIĄ DEPOZYTU W ODDZIALE) W PAKIECIE II DLA ODDZIAŁU OKULISTYCZNEGO W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
BeschreibungSOCZEWKI (Z MOŻLIWOŚCIĄ DEPOZYTU W ODDZIALE) I MATERIAŁY OPERACYJNE DO ZABIEGÓW FAKOEMULSYFIKACJI WRAZ Z DZIERŻAWĄ APARATU W PAKIECIE I ORAZ SOCZEWKI WEWNĄTRZGAŁKOWE HYDROFOBOWE (Z MOŻLIWOŚCIĄ DEPOZYTU W ODDZIALE) W PAKIECIE II DLA ODDZIAŁU OKULISTYCZNEGO W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Interne KennungZP-PN-14/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33731110 Intraokulare Linsen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelSOCZEWKI (Z MOŻLIWOŚCIĄ DEPOZYTU W ODDZIALE) I MATERIAŁY OPERACYJNE DO ZABIEGÓW FAKOEMULSYFIKACJI WRAZ Z DZIERŻAWĄ APARATU W PAKIECIE I DLA ODDZIAŁU OKULISTYCZNEGO W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
BeschreibungPAKIET I - SOCZEWKI (Z MOŻLIWOŚCIĄ DEPOZYTU W ODDZIALE) - poz. 1 - 4 (według Części XII A SWZ) I MATERIAŁY OPERACYJNE DO ZABIEGÓW FAKOEMULSYFIKACJI - poz. 1 - 2 (według Części XII B SWZ) WRAZ Z DZIERŻAWĄ APARATU DLA ODDZIAŁU OKULISTYCZNEGO - poz. 1 (według Części XII C SWZ) ORAZ MATERIAŁY DODATKOWE I ZUŻYWALNE DO APARATU (według Części XII D SWZ)
Interne KennungZP-PN-14/2026.I
LosLOT-0002
TitelSOCZEWKI WEWNĄTRZGAŁKOWE HYDROFOBOWE (Z MOŻLIWOŚCIĄ DEPOZYTU W ODDZIALE) W PAKIECIE II DLA ODDZIAŁU OKULISTYCZNEGO W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
BeschreibungPAKIET II - SOCZEWKI WEWNĄTRZGAŁKOWE HYDROFOBOWE (Z MOŻLIWOŚCIĄ DEPOZYTU W ODDZIALE) DLA ODDZIAŁU OKULISTYCZNEGO - poz. 1 (według Części XII A SWZ)
Interne KennungZP-PN-14/2026.II