575681-2026 - Ergebnis
Rumänien – Herzschrittmacher – Materiale sanitare – Stimulatoare și accesorii
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Materiale sanitare – Stimulatoare și accesorii
Beschreibung: ACORD CADRU DE FURNIZARE VALABIL PENTRU O PERIOADA DE 48 DE LUNI DE LA DATA SEMNARII Materiale sanitare – Stimulatoare și accesorii - CONFORM SPECIFICATIILOR TEHNICE INCARCATE IN SICAP 1. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 10 zile. 2. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare, care au fost adresate in termenul prevazut in anuntul de participare, in a 6-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor/candidaturilor. Nota: Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari / informatiilor suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit la pct. 1, invocat mai sus
Interne Kennung: 4364594202470
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182210 Herzschrittmacher
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stimulator cardiac implantabil unicameral bazal
Beschreibung: Stimulator cardiac implantabil unicameral bazal cant AC min 100 buc/max 600 buc cant CS min 1 buc/ max 100 buc
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Stimulator cardiac implantabil unicameral avansat
Beschreibung: Stimulator cardiac implantabil unicameral avansat cant AC min 100 buc/max 600 buc cant CS min 1 buc/ max 100 buc
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Stimulator cardiac implantabil unicameral tip Leadless VR bazal
Beschreibung: Stimulator cardiac implantabil unicameral tip Leadless VR bazal cant AC min 50 buc/max 200 buc cant CS min 1 buc/ max 10 buc
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Stimulator cardiac implantabil unicameral tip Leadless avansat
Beschreibung: Stimulator cardiac implantabil unicameral tip Leadless avansat cant AC min 50 buc/max 200 buc cant CS min 1 buc/ max 10 buc
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Stimulator cardiac implantabil bicameral bazal
Beschreibung: Stimulator cardiac implantabil bicameral bazal cant AC min 100 buc/max 1000 buc cant CS min 1 buc/ max 100 buc
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Stimulator cardiac implantabil bicameral avansat
Beschreibung: Stimulator cardiac implantabil bicameral avansat cant AC min 100 buc/max 1000 buc cant CS min 1 buc/ max 100 buc
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Stimulator cardiac implantabil bicameral tip Leadless AV
Beschreibung: Stimulator cardiac implantabil bicameral tip Leadless AV cant AC min 50 buc/max 200 buc cant CS min 1 buc/ max 10 buc
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Stimulator cardiac implantabil tricameral CRT-P bazal
Beschreibung: Stimulator cardiac implantabil tricameral CRT-P bazal cant AC min 50 buc/max 200 buc cant CS min 1 buc/ max 20 buc
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Stimulator cardiac implantabil tricameral CRT-P avansat
Beschreibung: Stimulator cardiac implantabil tricameral CRT-P avansat cant AC min 50 buc/max 200 buc cant CS min 1 buc/ max 20 buc
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Stimulator cardiac implantabil tricameral CRT-P multipoint pacing
Beschreibung: Stimulator cardiac implantabil tricameral CRT-P multipoint pacing cant AC min 50 buc/max 200 buc cant CS min 1 buc/ max 20 buc
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Dispozitiv implantabil pentru monitorizarea aritmiilor
Beschreibung: Dispozitiv implantabil pentru monitorizarea aritmiilor cant AC min 10 buc/max 100 buc cant CS min 1 buc/ max 10 buc
Interne Kennung: 11
Haupteinstufung (cpv): 33182000 Ausrüstung für die Unterstützung der Herzfunktionen
Los: LOT-0012
Titel: Sondă de defibrilare endocavitară permanentă
Beschreibung: Sondă de defibrilare endocavitară permanentă cant AC min 10 buc/max 100 buc cant CS min 1 buc/ max 10 buc
Interne Kennung: 12
Haupteinstufung (cpv): 33141641 Sonden
Los: LOT-0013
Titel: Sondă de defibrilare endocavitară permanentă atrială
Beschreibung: Sondă de defibrilare endocavitară permanentă atrială cant AC min 10 buc/max 200 buc cant CS min 1 buc/ max 10 buc
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Sondă de defibrilare endovcavitară permanentă ventriculară stânga
Beschreibung: Sondă de defibrilare endovcavitară permanentă ventriculară stânga cant AC min 10 buc/max 200 buc cant CS min 1 buc/ max 10 buc
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Kit stimulare permanenta fascicul HIS
Beschreibung: Kit stimulare permanenta fascicul HIS cant AC min 10 buc/max 200 buc cant CS min 1 buc/ max 10 buc
Interne Kennung: 15
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0016
Titel: Kit introductor pentru sonda de sinus coronar
Beschreibung: Kit introductor pentru sonda de sinus coronar cant AC min 10 buc/max 200 buc cant CS min 1 buc/ max 10 buc
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Teacă introductoare Peel Away
Beschreibung: Teacă introductoare Peel Away cant AC min 300 buc/max 3000 buc cant CS min 1 buc/ max 300 buc
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Plic antibacterian pentru dispozitive cardiace implantabile
Beschreibung: Plic antibacterian pentru dispozitive cardiace implantabile cant AC min 300 buc/max 3000 buc cant CS min 1 buc/ max 50 buc
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Cablu analizor implant
Beschreibung: Cablu analizor implant cant AC min 50 buc/max 300 buc cant CS min 1 buc/ max 50 buc
Interne Kennung: 19