See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert nr 45/KŚZ/25 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych przez położną w ramach Banku Mleka Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie świadczeń zdrowotnych przez położną w ramach Banku Mleka lub w razie potrzeby w ramach Oddziału Neonatologicznego Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod terminem „świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub przepisów odrębnych regulujących zasady ich wykonywania. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na II pakiety: Pakiet I – wykonywanie świadczeń zdrowotnych na stanowisku Położnej Koordynującej Banku Mleka, Edukatora do spraw laktacji w ramach Banku Mleka lub w razie potrzeby w ramach Oddziału Neonatologicznego Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o., koordynatora projektów z zakresu e-usług zdrowotnych. Położna świadcząca usługi musi posiadać tytuł zawodowy magistra położnictwa wraz z wymaganą specjalizacją w dziedzinie pielęgniarstwa lub w dziedzinie mającej zastosowanie w ochronie zdrowia. Udzielający zamówienia gwarantuje Przyjmującemu zamówienie wykonanie świadczeń zdrowotnych w ilości minimalnie 168 godzin w miesiącu. W ramach pakietu I Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 1 (jednej) najkorzystniejszej oferty, która spełni wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. Pakiet II – wykonywanie świadczeń zdrowotnych przez położną w ramach Banku Mleka lub w razie potrzeby w ramach Oddziału Neonatologicznego Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Udzielający zamówienia gwarantuje Przyjmującemu zamówienie wykonanie świadczeń zdrowotnych w ilości minimalnie 144 godzin w miesiącu. W ramach pakietu II Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 4 (czterech) najkorzystniejszych ofert, które spełnią wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Szczegółowy rozkład pracy określa Harmonogram pracy Banku Mleka obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Położna Koordynująca Banku Mleka oraz Dyrektor ds. Pielęgniarstwa i Opieki nad Pacjentem. 4. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 5. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl 6. Wynagrodzenie za wykonane świadczenia zdrowotne będzie płatne w rozliczeniach miesięcznych w terminie 21 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionego przez Przyjmującego zamówienie dokumentu zawierającego podstawę prawną zwolnienia od podatku oraz elementy faktury dokumentującej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 października 2021 r. w sprawie wystawiania faktur (Dz.U. z 2021 r., poz. 1979 z późn. zm.), zwanego dalej fakturą. 7. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 45/KŚZ/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141100 Dienstleistungen von Hebammen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie świadczeń zdrowotnych przez położną w ramach Banku Mleka lub w razie potrzeby w ramach Oddziału Neonatologicznego Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod terminem „świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub przepisów odrębnych regulujących zasady ich wykonywania. 2. Pakiet I – wykonywanie świadczeń zdrowotnych na stanowisku Położnej Koordynującej Banku Mleka, Edukatora do spraw laktacji w ramach Banku Mleka lub w razie potrzeby w ramach Oddziału Neonatologicznego Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o., koordynatora projektów z zakresu e-usług zdrowotnych. Położna świadcząca usługi musi posiadać tytuł zawodowy magistra położnictwa wraz z wymaganą specjalizacją w dziedzinie pielęgniarstwa lub w dziedzinie mającej zastosowanie w ochronie zdrowia. Udzielający zamówienia gwarantuje Przyjmującemu zamówienie wykonanie świadczeń zdrowotnych w ilości minimalnie 168 godzin w miesiącu. W ramach pakietu I Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 1 (jednej) najkorzystniejszej oferty, która spełni wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Szczegółowy rozkład pracy określa Harmonogram pracy Banku Mleka obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Dyrektor ds. Pielęgniarstwa i Opieki nad Pacjentem. 4. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 5. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl 6. Wynagrodzenie za wykonane świadczenia zdrowotne będzie płatne w rozliczeniach miesięcznych w terminie 21 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionego przez Przyjmującego zamówienie dokumentu zawierającego podstawę prawną zwolnienia od podatku oraz elementy faktury dokumentującej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 października 2021 r. w sprawie wystawiania faktur (Dz.U. z 2021 r., poz. 1979 z późn. zm.), zwanego dalej fakturą. 7. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 45/KŚZ/25/I
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie świadczeń zdrowotnych przez położną w ramach Banku Mleka lub w razie potrzeby w ramach Oddziału Neonatologicznego Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod terminem „świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub przepisów odrębnych regulujących zasady ich wykonywania. 2. Pakiet II – wykonywanie świadczeń zdrowotnych przez położną w ramach Banku Mleka lub w razie potrzeby w ramach Oddziału Neonatologicznego Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Udzielający zamówienia gwarantuje Przyjmującemu zamówienie wykonanie świadczeń zdrowotnych w ilości minimalnie 144 godzin w miesiącu. W ramach pakietu II Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 4 (czterech) najkorzystniejszych ofert, które spełnią wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Szczegółowy rozkład pracy określa Harmonogram pracy Banku Mleka obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Położna Koordynująca Banku Mleka oraz Dyrektor ds. Pielęgniarstwa i Opieki nad Pacjentem. 4. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 5. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl 6. Wynagrodzenie za wykonane świadczenia zdrowotne będzie płatne w rozliczeniach miesięcznych w terminie 21 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionego przez Przyjmującego zamówienie dokumentu zawierającego podstawę prawną zwolnienia od podatku oraz elementy faktury dokumentującej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 października 2021 r. w sprawie wystawiania faktur (Dz.U. z 2021 r., poz. 1979 z późn. zm.), zwanego dalej fakturą. 7. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 45/KŚZ/25/II