575691-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden – NL-Petten: Technische ondersteuning van de dienst Infrastructuur van het GCO Petten betreffende elektraprojecten en onderhoud van elektrische installaties inclusief levering van materiaal
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNL-Petten: Technische ondersteuning van de dienst Infrastructuur van het GCO Petten betreffende elektraprojecten en onderhoud van elektrische installaties inclusief levering van materiaal
BeschreibungTer ondersteuning van de dienst Infrastructuur van het GCO Petten betreffende elektraprojecten en onderhoud / inspecties van elektrische installaties is er behoefte aan verschillende soorten dienstverlening, uitgevoerd door personen conform verschillende profielen waarbij in hoofdzaak (maar niet beperkt tot) behoefte is aan: - Werkvoorbereider/Projectleider (op locatie Petten) - Werkvoorbereider (op locatie opdrachtnemer) - Hoofd Monteur (op locatie Petten) - Monteur Elektra Montage (op locatie Petten op afroep). Mits noodzakelijk moeten er ook aanverwante profielen kunnen worden ingeghuurd. Het bestellen en aanleveren van materiaal ten behoeve van het onderhoud, kleine werken en projecten is eveneens onderdeel van het beoogde contract.
Interne KennungEC-JRC/PTT/2026/OP/1228
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Optionen
Beschreibung der Optionenop voorwaarde dat zij in overeenstemming zijn met het basisproject, kunnen nieuwe diensten of werken bestaande in de herhaling van soortgelijke diensten of werken tot 50 % van de oorspronkelijke opdracht aan de oorspronkelijke contractant worden toevertrouwd via een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging van een opdracht.
575691-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios de reparación y mantenimiento de equipos eléctricos de edificios – NL-Petten: Technische ondersteuning van de dienst Infrastructuur van het GCO Petten betreffende elektraprojecten en onderhoud van elektrische installaties inclusief levering van materiaal
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoEC-JRC/PTT/2026/OP/1228
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 50711000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos eléctricos de edificios
5. Lote
LoteLOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 31000000 Máquinas, aparatos, equipo y productos consumibles eléctricos; iluminación, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
Opciones