575699-2026 - Ergebnis
Tschechien – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – GC/FID systém s pokročilou automatizací analýz a HPLC systém s vícekanálovou detekcí
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelGC/FID systém s pokročilou automatizací analýz a HPLC systém s vícekanálovou detekcí
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka dvou laboratorních přístrojů pro Fakultu rybářství a ochrany vod, kterými jsou: 1) GC/FID s robotickým dávkovačem, automatickou předúpravou vzorků a vlastními generátory vodíku, dusíku a vzduchu pro plně autonomní provoz. 2) HPLC vybavené detektory DAD, FLD, CAD a IRD. Oba přístroje budou řízeny jednotným softwarovým prostředím, které zajišťuje snadnou obsluhu, spolehlivé zpracování dat a kompatibilitu s dosavadními výsledky laboratoře, včetně počítače a programového vybavení.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
Titelčást 1: GC/FID systém s pokročilou automatizací analýz
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky pro část 1 je dodávka přístroje GC/FID s robotickým dávkovačem, automatickou předúpravou vzorků a vlastními generátory vodíku, dusíku a vzduchu pro plně autonomní provoz.
Interne KennungID 250527 část 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Podmínky vyhrazené změny závazku jsou stanoveny v čl. 11. závazného návrhu smlouvy.
LosLOT-0002
Titelčást 2: HPLC systém s vícekanálovou detekcí
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky pro část 2 je dodávka přístroje HPLC vybavené detektory DAD, FLD, CAD a IRD.
Interne KennungID 250527 část 2