See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Adaptacja i modernizację miejsc instalacji chromatograficznych urządzeń do ciągłego, bezobsługowego pomiaru zawartości THT w gazie ziemnym ANAT-M wraz z dostawą szaf kontenerowych oraz modułów interfejsu komunikacyjnego – 5 zadań.
Beschreibung: Adaptacja i modernizację miejsc instalacji chromatograficznych urządzeń do ciągłego, bezobsługowego pomiaru zawartości THT w gazie ziemnym ANAT-M wraz z dostawą szaf kontenerowych oraz modułów interfejsu komunikacyjnego – 5 zadań.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 1 – czternastu (14) sztuk usługi wraz z dostawą czternastu (14) szafy kontenerowej i czternastu (14) sztuki modułów interfejsu komunikacyjnego w wykonaniu standardowym na terenie Polski północnej (OZG Koszalin, OZG Olsztyn, OZG Szczecin) z podłączeniem do zasilania z przyłącza elektrycznego 230V
Beschreibung: czternastu (14) sztuk usługi wraz z dostawą czternastu (14) szafy kontenerowej i czternastu (14) sztuki modułów interfejsu komunikacyjnego w wykonaniu standardowym na terenie Polski północnej (OZG Koszalin, OZG Olsztyn, OZG Szczecin) z podłączeniem do zasilania z przyłącza elektrycznego 230V
Los: LOT-0002
Titel: zadanie nr 2 – czterech (4) sztuk usługi wraz z dostawą czterech (4) szaf kontenerowych i czterech (4) sztuk modułów interfejsu komunikacyjnego z protokołem S1-Gaz na terenie Polski północnej (OZG Bydgoszcz, OZG Poznań) z podłączeniem do zasilania z przyłącza elektrycznego 230V
Beschreibung: czterech (4) sztuk usługi wraz z dostawą czterech (4) szaf kontenerowych i czterech (4) sztuk modułów interfejsu komunikacyjnego z protokołem S1-Gaz na terenie Polski północnej (OZG Bydgoszcz, OZG Poznań) z podłączeniem do zasilania z przyłącza elektrycznego 230V
Interne Kennung: DZ 2710-32/25
Los: LOT-0003
Titel: zadanie nr 3 – trzech (3) sztuk usługi wraz z dostawą trzech (3) szaf kontenerowych i trzech (3) sztuk modułów interfejsu komunikacyjnego w wykonaniu standardowym na terenie Polski północnej (OZG Gorzów Wielkopolski) z obejmujące wykonanie zasilania alternatywnego (hybryda paneli fotowoltaicznych i turbiny wiatrowej) oraz opcjonalnie uzyskanie wymaganych zgód i pozwoleń
Beschreibung: trzech (3) sztuk usługi wraz z dostawą trzech (3) szaf kontenerowych i trzech (3) sztuk modułów interfejsu komunikacyjnego w wykonaniu standardowym na terenie Polski północnej (OZG Gorzów Wielkopolski) z obejmujące wykonanie zasilania alternatywnego (hybryda paneli fotowoltaicznych i turbiny wiatrowej) oraz opcjonalnie uzyskanie wymaganych zgód i pozwoleń dotyczących przedmiotu zamówienia
Los: LOT-0004
Titel: zadanie nr 4 – trzech (3) sztuk usług wraz z dostawą trzech (3) szaf kontenerowych, trzech (3) sztuk modułów interfejsu komunikacyjnego z protokołem S1-Gaz na terenie Polski południowej (OZG Kraków, OZG Jasło, OZG Kielce, OZG Wrocław) z podłączeniem do zasilania z przyłącza elektrycznego 230V
Beschreibung: trzech (3) sztuk usług wraz z dostawą trzech (3) szaf kontenerowych, trzech (3) sztuk modułów interfejsu komunikacyjnego z protokołem S1-Gaz na terenie Polski południowej (OZG Kraków, OZG Jasło, OZG Kielce, OZG Wrocław) z podłączeniem do zasilania z przyłącza elektrycznego 230V
Los: LOT-0005
Titel: zadanie nr 5 – pięciu (5) sztuk usług wraz z dostawą pięciu (5) szaf kontenerowych, pięciu (5) sztuk modułów interfejsu komunikacyjnego w wykonaniu standardowym na terenie Polski wschodniej (OZG Lublin) z podłączeniem do zasilania z przyłącza elektrycznego 230V.
Beschreibung: pięciu (5) sztuk usług wraz z dostawą pięciu (5) szaf kontenerowych, pięciu (5) sztuk modułów interfejsu komunikacyjnego w wykonaniu standardowym na terenie Polski wschodniej (OZG Lublin) z podłączeniem do zasilania z przyłącza elektrycznego 230V