575711-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Wasserbauarbeiten – 31215855: Inrichting Circulaire Werf Duivelseiland (CWD)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel31215855: Inrichting Circulaire Werf Duivelseiland (CWD)
BeschreibungRijkswaterstaat heeft ervoor gekozen om een eigen werf in te richten op Krabbegors, een klein eiland in het zeehavengebied van de stad Dordrecht (ook bekend als 'Duivelseiland'). Om het eiland hiervoor geschikt te maken zijn in hoofdzaak de volgende werkzaamheden nodig: aanpassen van kades en oevers, maken van een inkassing in de oever van de Oude Maas, aanbrengen van paalfunderingen t.b.v. steunpunten, aanbrengen van een fundatie en balk voor een skidbaan en het verder inrichting van het werfterrein. De aanbesteder is voornemens deze opdracht te verlenen in de vorm van een engineering & construct contract, met als voorwaarden de UAV-GC 2025. Als onderdeel van het contract wordt een DO verstrekt welke door de toekomstige opdrachtnemer t/m een UO moet worden uitgewerkt. De grootste uitdaging voor de uitvoering is de doorlooptijd: de eindmijlpaal voor dit project is direct gekoppeld aan het startmoment van de eerste gebruiker van de werf, het project 'Vernieuwen Van Brienenoordbrug'. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte beschrijving.
Interne Kennung31215855
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45262300 Betonarbeiten, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungZie hoofdopdracht Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte beschrijving.
Interne Kennung1