See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ręczne i mechaniczne oczyszczanie miasta Krakowa z podziałem na części – część 4 (Rejon 4, Rejon 5-8, Rejon 5-9)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie ręcznego i mechanicznego oczyszczania miasta Krakowa z podziałem na części - część 4 (Rejon 4, Rejon 5-8, Rejon 5-9). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 2 a) i 2 b) do zaproszenia do negocjacji. 3. Termin realizacji zadania od dnia 01.01.2025 roku, do dnia 28 lutego 2025 roku.
Interne Kennung: TZ/TT/34/2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung, 90612000 Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001