See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop,levering en plaatsen van nieuwe turntoestellen en weghalen van de te vervangen toestellen ten behoeve van bovenlokale gymnastiekhal te Nazareth
Beschreibung: Aankoop,levering en plaatsen van nieuwe turntoestellen en weghalen van de te vervangen toestellen ten behoeve van bovenlokale gymnastiekhal te Nazareth
Interne Kennung: PPP03W-8822/6199/AANKOOP2026-038
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37420000 Ausrüstungen für Turnhallen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: AANKOOP2026-038_1