575732-2026 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – Usługa ubezpieczenia Jednostek Organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej – ubezpieczenia komunikacyjne
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa ubezpieczenia Jednostek Organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej – ubezpieczenia komunikacyjne
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia: Usługa ubezpieczenia Jednostek Organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej – ubezpieczenia komunikacyjne w tym: 1.1 ubezpieczenie auto casco; 1.2 ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów; 1.3 świadczenie assistance;
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenPrawo opcji dotyczące zamówienia 1 Zamówienie gwarantowane obejmuje ochronę ubezpieczeniową na okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy (przewidywany termin 19.10.2026 r.), z zastrzeżeniem, że: a) okres ubezpieczenia zamawiających, posiadających w terminie podpisania umowy aktualną polisę ubezpieczeniową, dostosowany będzie do upływu terminu przedmiotowych polis. W takim przypadku wartość polisy będącej przedmiotem oferty wyliczona zostanie wg. następującej metody: Wartość składki rocznej / 365 dni x ilość dni ochrony. Jednostkowe okresy ubezpieczeń zostały wskazane w załączniku nr 2 A do SWZ. b) W związku z powyższym okres ubezpieczenia wszystkich zamawiających upłynie w tym samym terminie, (przewidywany termin 18.10.2027 r.). 2 Zamówienie opcjonalne 2.1 Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającej na wydłużeniu okresu ubezpieczenia na kolejne 12 miesięcy na takich samych warunkach (sumy gwarancyjne, stawki za ubezpieczenia) z zastrzeżeniem, że: a) maksymalna wartość opcji jest równa 130 % wartości zamówienia gwarantowanego; b) minimalna wartość opcji jest równa 85% wartości zamówienia gwarantowanego; c) czynnością potwierdzającą skorzystania z prawa opcji będzie jednostronne złożenie - w terminie nie późniejszym niż po upływie 9 miesięcy od dnia podpisania umowy na zamówienie gwarantowane - oświadczenia woli wykonawcy przez zamawiającego w postaci stosownego pisma skierowanego na adres poczty email Wykonawcy wskazany w ofercie.