575761-2026 - Wettbewerb
Litauen – Munition – Šaudmenys_2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Šaudmenys_2026
Beschreibung: Perkami įvairių kalibrų koviniai ir imitaciniai šoviniai. Pirkimo objektas skaidomas į 4 dalis, perkamų prekių apimtys, techniniai reikalavimai, sutarties vykdymo sąlygos apibrėžti šiose pirkimo sąlygose, kiekvienai pirkimo daliai atskirai parengtuose pirkimo sąlygų 1 priede „Techninė specifikacija“ ir 7 priede „Sutarties projektas“. Perkančioji organizacija sudarys atskiras sutartis dėl pirkimo dalių, dėl kurių laimėtoju nustatytas tas pats tiekėjas. Sutarties kainos apskaičiavimui, vadovaujantis Viešųjų pirkimų tarnybos patvirtinta Kainodaros metodika, pasirinktas fiksuoto įkainio metodas.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35330000 Munition
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 7,62x51 mm kalibro šoviniai
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: žr. pirkimo dokumentuose
Los: LOT-0002
Titel: 7,62x51 mm 175 Grain kalibro šoviniai
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 5,56x45 mm kalibro šoviniai
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 5,56x45 mm kalibro imitaciniai šoviniai
Interne Kennung: 4