575762-2026 - Ergebnis
Polen – Sets zur biologischen Beweissammlung – Dostawa materiałów dla służb techniki kryminalistycznej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów dla służb techniki kryminalistycznej
Beschreibung1. Postępowanie zostało podzielone na 12 części: Część 1 obejmuje dostawę pochłaniaczy zapachowych do śladów osmologicznych; Część 2 obejmuje dostawę wymazówek jednorazowych sterylnych w probówce; Część 3 obejmuje dostawę słoików szklanych, wiader, buteleczek plastikowych, worków papierowych, opasek zaciskowych, opakowań kartonowych/dowodowych, kredy budowlanej, taśmy szarej pakowej; Część 4 obejmuje dostawę kopert osuszających, metryczek śladowych, rękawów osuszających, taśmy do zamykania rękawów, taśmy plombującej foliowej, folii stretch; Część 5 obejmuje dostawę zestawów do pobierania śladów przestępczości na tle seksualnym GA02; Część 6 obejmuje dostawę pakietów do pobierania DNA z kartą FTA; Część 7 obejmuje dostawę poduszek daktyloskopijnych, wałków daktyloskopijnych, tuszu daktyloskopijnego, lakieru w sprayu – utrwalacza do traseologii, kontrastu w sprayu do środków traseologicznych w śniegu, lakieru w sprayu – geodezyjnego znakującego; Część 8 obejmuje dostawę folii daktyloskopijnej traseologicznej, folii daktyloskopijnej klejowej winylowej, proszku daktyloskopijnego (różne rodzaje), pędzli aplikatorów (różne rodzaje), pędzli z włókna węglowego, pędzli z puchu marabuta, folii daktyloskopijnej transparentnej, folii do zbierania mikrośladów; Część 9 obejmuje dostawę skalówek(różne rodzaje), numerków naklejanych ze skalówką, podkładu kontrastującego,(różne rodzaje); Część 10 obejmuje dostawę zestawu tabletek do sporządzania roztworu służącego do wykrywania śladów krwi, folii spożywczej aluminiowej, pasty/silikonu Mirkosil z katalizatorem, testów paskowych do enzymatycznego ujawniania śladów krwi metodą kontaktową, zestawów GSR do zabezpieczania śladów po wystrzale broni palnej; Część 11 obejmuje dostawę rękawic chemoodpornych, fiolek gwintowanych, nakrętek ND24 gwintowanych, septów niezmontowanych ND24, statywów na fiolki, pipet Pasteura z LDPE, izopropanolu medycznego 70%, gazików do dezynfekcji Prep Pad; Część 12 obejmuje dostawę taśmy zabezpieczającej POLICJA. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu opisano w załączniku nr 1 do SWZ (formularz ofertowy) oraz w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy odrębnie do każdej z części postępowania. Zamawiający wymaga zaoferowania asortymentu nowego, spełniającego wszystkie wymagania opisane w w/w załącznikach. Sposób realizacji zamówienia został opisany w Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik nr 3 do niniejszej SWZ. 3. Wykonawca może złożyć ofertę w jednej, kilku lub wszystkich częściach postępowania. Wymaga się złożenia oferty na całość asortymentu określonego w poszczególnych częściach zamówienia. 4. Umowa zostanie zawarta na okres 12 miesięcy od daty jej zawarcia lub do wyczerpania środków finansowych przewidzianych na realizację zamówienia. 5. Wykonawca zobowiązywany będzie do dostarczenia przedmiotu umowy, który będzie dostarczany sukcesywnie, w terminie do 21 dni roboczych liczonych od momentu złożenia zamówienia cząstkowego. 6. Miejscem wykonania umowy jest magazyn Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu przy ul. Sokolniczej 12, 53-676 Wrocław. 7. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 8. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy 9. Zamawiający przewiduje zmiany zawartej umowy określone w § 9 PPU 10. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 i 2 ustawy Pzp, tzw. „odwrócona kolejność oceny ofert”. 11. Klauzula informacyjna RODO: Rozdział I SWZ. 12. Termin związania ofertą upływa dnia 16.08.2026 r.
Vorherige Bekanntmachung266229-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33954000 Sets zur biologischen Beweissammlung
5. Los
LosLOT-0008
TitelCzęść 1
BeschreibungCzęść 1 obejmuje dostawę pochłaniaczy zapachowych do śladów osmologicznych; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu opisano w załączniku nr 1 do SWZ (formularz ofertowy) oraz w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy odrębnie do każdej z części postępowania. Zamawiający wymaga zaoferowania asortymentu nowego, spełniającego wszystkie wymagania opisane w w/w załącznikach. Sposób realizacji zamówienia został opisany w Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik nr 3 do niniejszej SWZ.
LosLOT-0009
TitelCzęść 2
BeschreibungCzęść 2 obejmuje dostawę wymazówek jednorazowych sterylnych w probówce; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu opisano w załączniku nr 1 do SWZ (formularz ofertowy) oraz w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy odrębnie do każdej z części postępowania. Zamawiający wymaga zaoferowania asortymentu nowego, spełniającego wszystkie wymagania opisane w w/w załącznikach. Sposób realizacji zamówienia został opisany w Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik nr 3 do niniejszej SWZ.
LosLOT-0010
TitelCzęść 3
BeschreibungCzęść 3 obejmuje dostawę słoików szklanych, wiader, buteleczek plastikowych, worków papierowych, opasek zaciskowych, opakowań kartonowych/dowodowych, kredy budowlanej, taśmy szarej pakowej; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu opisano w załączniku nr 1 do SWZ (formularz ofertowy) oraz w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy odrębnie do każdej z części postępowania. Zamawiający wymaga zaoferowania asortymentu nowego, spełniającego wszystkie wymagania opisane w w/w załącznikach. Sposób realizacji zamówienia został opisany w Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik nr 3 do niniejszej SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 39225720 Gläser
LosLOT-0011
TitelCzęść 4
BeschreibungCzęść 4 obejmuje dostawę kopert osuszających, metryczek śladowych, rękawów osuszających, taśmy do zamykania rękawów, taśmy plombującej foliowej, folii stretch; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu opisano w załączniku nr 1 do SWZ (formularz ofertowy) oraz w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy odrębnie do każdej z części postępowania. Zamawiający wymaga zaoferowania asortymentu nowego, spełniającego wszystkie wymagania opisane w w/w załącznikach. Sposób realizacji zamówienia został opisany w Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik nr 3 do niniejszej SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 44174000 Folien
LosLOT-0012
TitelCzęść 5
BeschreibungCzęść 5 obejmuje dostawę zestawów do pobierania śladów przestępczości na tle seksualnym GA02; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu opisano w załączniku nr 1 do SWZ (formularz ofertowy) oraz w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy odrębnie do każdej z części postępowania. Zamawiający wymaga zaoferowania asortymentu nowego, spełniającego wszystkie wymagania opisane w w/w załącznikach. Sposób realizacji zamówienia został opisany w Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik nr 3 do niniejszej SWZ.
LosLOT-0013
TitelCzęść 6
BeschreibungCzęść 6 obejmuje dostawę pakietów do pobierania DNA z kartą FTA; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu opisano w załączniku nr 1 do SWZ (formularz ofertowy) oraz w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy odrębnie do każdej z części postępowania. Zamawiający wymaga zaoferowania asortymentu nowego, spełniającego wszystkie wymagania opisane w w/w załącznikach. Sposób realizacji zamówienia został opisany w Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik nr 3 do niniejszej SWZ.
LosLOT-0014
TitelCzęść 7
BeschreibungCzęść 7 obejmuje dostawę poduszek daktyloskopijnych, wałków daktyloskopijnych, tuszu daktyloskopijnego, lakieru w sprayu – utrwalacza do traseologii, kontrastu w sprayu do środków traseologicznych w śniegu, lakieru w sprayu – geodezyjnego znakującego; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu opisano w załączniku nr 1 do SWZ (formularz ofertowy) oraz w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy odrębnie do każdej z części postępowania. Zamawiający wymaga zaoferowania asortymentu nowego, spełniającego wszystkie wymagania opisane w w/w załącznikach. Sposób realizacji zamówienia został opisany w Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik nr 3 do niniejszej SWZ.
LosLOT-0015
TitelCzęść 8
BeschreibungCzęść 8 obejmuje dostawę folii daktyloskopijnej traseologicznej, folii daktyloskopijnej klejowej winylowej, proszku daktyloskopijnego (różne rodzaje), pędzli aplikatorów (różne rodzaje), pędzli z włókna węglowego, pędzli z puchu marabuta, folii daktyloskopijnej transparentnej, folii do zbierania mikrośladów; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu opisano w załączniku nr 1 do SWZ (formularz ofertowy) oraz w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy odrębnie do każdej z części postępowania. Zamawiający wymaga zaoferowania asortymentu nowego, spełniającego wszystkie wymagania opisane w w/w załącznikach. Sposób realizacji zamówienia został opisany w Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik nr 3 do niniejszej SWZ.
LosLOT-0016
TitelCzęść 9
BeschreibungCzęść 9 obejmuje dostawę skalówek (różne rodzaje), numerków naklejanych ze skalówką, podkładu kontrastującego,(różne rodzaje); Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu opisano w załączniku nr 1 do SWZ (formularz ofertowy) oraz w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy odrębnie do każdej z części postępowania. Zamawiający wymaga zaoferowania asortymentu nowego, spełniającego wszystkie wymagania opisane w w/w załącznikach. Sposób realizacji zamówienia został opisany w Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik nr 3 do niniejszej SWZ.
LosLOT-0017
TitelCzęść 10
BeschreibungCzęść 10 obejmuje dostawę zestawu tabletek do sporządzania roztworu służącego do wykrywania śladów krwi, folii spożywczej aluminiowej, pasty/silikonu Mirkosil z katalizatorem, testów paskowych do enzymatycznego ujawniania śladów krwi metodą kontaktową, zestawów GSR do zabezpieczania śladów po wystrzale broni palnej; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu opisano w załączniku nr 1 do SWZ (formularz ofertowy) oraz w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy odrębnie do każdej z części postępowania. Zamawiający wymaga zaoferowania asortymentu nowego, spełniającego wszystkie wymagania opisane w w/w załącznikach. Sposób realizacji zamówienia został opisany w Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik nr 3 do niniejszej SWZ.
LosLOT-0018
TitelCzęść 11
BeschreibungCzęść 11 obejmuje dostawę rękawic chemoodpornych, fiolek gwintowanych, nakrętek ND24 gwintowanych, septów niezmontowanych ND24, statywów na fiolki, pipet Pasteura z LDPE, izopropanolu medycznego 70%, gazików do dezynfekcji Prep Pad; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu opisano w załączniku nr 1 do SWZ (formularz ofertowy) oraz w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy odrębnie do każdej z części postępowania. Zamawiający wymaga zaoferowania asortymentu nowego, spełniającego wszystkie wymagania opisane w w/w załącznikach. Sposób realizacji zamówienia został opisany w Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik nr 3 do niniejszej SWZ.
LosLOT-0019
TitelCzęść 12
BeschreibungCzęść 12 obejmuje dostawę taśmy zabezpieczającej POLICJA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu opisano w załączniku nr 1 do SWZ (formularz ofertowy) oraz w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy odrębnie do każdej z części postępowania. Zamawiający wymaga zaoferowania asortymentu nowego, spełniającego wszystkie wymagania opisane w w/w załącznikach. Sposób realizacji zamówienia został opisany w Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik nr 3 do niniejszej SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 44424300 Reflektierendes Band