2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka vybavení pro odborné učebny základních škol v Klášterci nad Ohří
Beschreibung: Část 1 – dodávka audiovizuální techniky (dále také jako „AVT“) Předmětem plnění je dodávka AVT pro odborné učebny vč. kabinetů SŠ a ZŠ Klášterec nad Ohří a ZŠ Školní v Klášterci nad Ohří. V podrobnostech je tato část předmětu plnění řešena v soupisu prací a dodávek (výkazu výměr), který tvoří přílohu č. 3 této zadávací dokumentace a v projektové dokumentaci (dále také jako „PD“) zpracované společností DESIGN 4AVI, s.r.o., Pražská 1335/63, Hostivař, 102 00 Praha 10, IČO: 07303289, včetně všech součástí uvedené projektové dokumentace, která tvoří přílohu č. 4 těchto zadávacích podmínek. Část 2 – Dodávka nábytku Předmětem plnění je dodávka nábytku pro odborné učebny vč. kabinetů v objektech SŠ a ZŠ Klášterec nad Ohří a ZŠ Školní v Klášterci nad Ohří. V podrobnostech je tato část předmětu plnění řešena v soupisu prací a dodávek (výkazu výměr), který tvoří přílohu č. 3 těchto zadávacích podmínek a v projektové dokumentaci zpracované společností DESIGN 4AVI, s.r.o., Pražská 1335/63, Hostivař, 102 00 Praha 10, IČO: 07303289, včetně všech součástí uvedené projektové dokumentace, která tvoří přílohu č. 4 těchto zadávacích podmínek. Pozn. zadavatele: Stavební práce uvedené v projektové dokumentaci nejsou součástí tohoto zadávacího řízení.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka vybavení pro odborné učebny základních škol v Klášterci nad Ohří - část 1 – dodávka AVT
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka AVT pro odborné učebny vč. kabinetů SŠ a ZŠ Klášterec nad Ohří a ZŠ Školní v Klášterci nad Ohří. V podrobnostech je tato část předmětu plnění řešena v soupisu prací a dodávek (výkazu výměr), který tvoří přílohu č. 3 této zadávací dokumentace a v projektové dokumentaci (dále také jako „PD“) zpracované společností DESIGN 4AVI, s.r.o., Pražská 1335/63, Hostivař, 102 00 Praha 10, IČO: 07303289, včetně všech součástí uvedené projektové dokumentace, která tvoří přílohu č. 4 těchto zadávacích podmínek.
Interne Kennung: Část 1 – dodávka AVT
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka vybavení pro odborné učebny základních škol v Klášterci nad Ohří - část 2 - dodávka nábytku
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka nábytku pro odborné učebny vč. kabinetů v objektech SŠ a ZŠ Klášterec nad Ohří a ZŠ Školní v Klášterci nad Ohří. V podrobnostech je tato část předmětu plnění řešena v soupisu prací a dodávek (výkazu výměr), který tvoří přílohu č. 3 těchto zadávacích podmínek a v projektové dokumentaci zpracované společností DESIGN 4AVI, s.r.o., Pražská 1335/63, Hostivař, 102 00 Praha 10, IČO: 07303289, včetně všech součástí uvedené projektové dokumentace, která tvoří přílohu č. 4 těchto zadávacích podmínek.
Interne Kennung: část 2 - dodávka nábytku
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel