See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Openbare Europese aanbesteding W-installaties Vechtstreek&Venen, VSU, PCBO Amersfoort en Monton
Beschreibung: De opdrachtgever is voornemens middels deze procedure één opdrachtnemer te selecteren waarmee een overeenkomst wordt gesloten voor onderhoud aan W-installaties
Interne Kennung: 25.2026.WB02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71333000 Dienstleistungen im Maschinenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45350000 Maschinentechnische Installationen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 25.2026.WB02
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71333000 Mechanical engineering services
Additional classification (cpv): 45350000 Mechanical installations
5. Lot
Lot: LOT-0000