575786-2026 - Ergebnis
Rumänien – Laserdrucker – Furnizarea de echipamente hardware si licențe software pentru implementarea Sistemului Național Integrat de Asistență Socială – SNIAS, la nivel Județean și Național
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizarea de echipamente hardware si licențe software pentru implementarea Sistemului Național Integrat de Asistență Socială – SNIAS, la nivel Județean și Național
Beschreibung: Furnizarea de echipamente hardware si licențe software pentru implementarea Sistemului Național Integrat de Asistență Socială – SNIAS, la nivel Județean și Național  Achiziția actuală are în vedere subcomponenta 3 a sistemului integrat SNIAS și presupune achiziția de echipamente pentru dotare ANPIS, AJPIS și UAT conform CS.  Echipamentele solicitate în prezentul caiet de sarcini sunt destinate dotării agențiilor județene AJPIS/APISMB, centrale ANPIS și în teritoriu la nivel de UAT.  Echipamentele achiziționate în cadrul acestei proceduri vor fi parte a sistemului SNIAS și vor deservi angajații din ANPIS, APISMB și AJPIS, precum si din UAT-uri. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 Autoritatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 24708439/2025/3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Echipamente de imprimare/scanare
Beschreibung: 1 Echipamente de imprimare/scanare alb negru 176 2 Echipamente de imprimare/scanare color 47
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Sistem videoconferință
Beschreibung: 1 Kit cameră + microfon 3.360 2 Sistem videoconferință 1
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 32232000 Videokonferenzeinrichtungen
Los: LOT-0003
Titel: Switch date cu management
Beschreibung: Switch date cu management 86
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0004
Titel: Software antivirus
Beschreibung: Software antivirus 2.000
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket