See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa bielizny jednorazowego użytku
Beschreibung: Dostawa bielizny jednorazowego użytku - 20 pakietów asortymentowych
Vorherige Bekanntmachung: 635711-2024
Interne Kennung: DZP/179/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18130000 Spezial-Arbeitskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: sterylny pokrowiec
Beschreibung: sterylny pokrowiec na przewody do laparoskopii o wymiarze 16x200cm wykonany z mocnej przezroczystej folii PE, teleskopowo złożony z taśmami odpornymi na przemoczenie do mocowania na końcówkach, folia o grubości min 0,04mm
Interne Kennung: DZP/179/2024 pakiet 1
Haupteinstufung (cpv): 18410000 Spezialkleidung
Los: LOT-0004
Titel: Czepek chirurgiczny damski i męski
Beschreibung: - Czepek chirurgiczny męski w formie furażerki z wstawką chłonącą pot, wiązany z tyłu na troki. Wykonany w część bocznej z włókniny Spunlace o gramaturze 45g/m2, część górna wykonana z białej włókniny polipropylenowej o gramaturze min 25g/m2, wstawka antypotna 38g/m2. Wysokość czepka w części czołowej min 13 cm, szerokość wstawki antypotnej min 6 cm, długość troków min 25 cm. Opakowanie a'50 szt. w formie kartonika umożliwiającego wyjmowanie pojedynczych sztuk. Kolor niebieski z białymi trokami, rozmiar X-XL - Czepek damski w formie furażerki z tyłu ściągany gumką. Wykonany w części bocznej z włókniny Spunlace 45 g/m2 oraz z włókniny polipropylenowej min25g/m2 w części górnej. Materiał chłonny i przyjemny w dotyku zwiększający odczuwalny komfort pracy. Kolor niebieski, denko w kolorze białym. Opakowanie a'100 szt. w formie kartonika umożliwiajacego wyjmowanie pojedynczych sztuk, rozmiar X-XL
Interne Kennung: DZP/179/2024 pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Prześcieradło 3 pozycje
Beschreibung: - prześcieradło z włókniny polipropylenowej 210x160cm gram min 20gr/m2 - prześcieradło włókninowe polipropylenowe 210x130cm gram min 20gr/m2 - zestaw pościelowy jednorazowego użytku: prześcieradło 210x130-160cm,poszwa 210x140-160cm,poszewka 90-80x70-80cm,włóknina trójwarstwowa typu SMS, , dopuszcza sie włókninę polipropylenową
Interne Kennung: DZP/179/2024 pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Chłonne prześcieradło ochronne
Beschreibung: chłonne prześcieradło ochronne na stół operacyjny, kolor biały, wymiary 100x235/+- 5cm/, wymiary strefy absorpcyjnej min 85x200cm, absorpcja >5000ml H2O, wykonana z paroprzepuszczalnego nieprzemakalnego laminatu trójwarstwowego wewnątrz którego znajduje się rdzeń chłonny-warstwa podkładu która ma bezposrednio styczność ze stołem operacyjnym powinna być wykonana z mocnej wytrzymałej na uszkodzenia mechaniczne włókniny polipropylenowej. podkład na każdej z czterech stron musi posiadać margines uszczelniający o szer min 4cm-warstwa podkładu od "pacjenta" powinna być trwale spojona z rdzeniem chłonnym, wykonana z miękkiej pikowanej i przyjemnej dla skóry włókniny polipropylenowej- rdzeń chłonny chłonny dzięki swojej budowie po zaabsorbowaniu płynów pozostanie suchy po maksymalnie 5 minutach
Interne Kennung: DZP/179/2024 pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: sterylna foliowa osłona na mikroskop
Beschreibung: mocna odporna na rozerwanie , sterylna foliowa osłona na mikroskop, z osłoną na obiektyw o średnicy 65mm, z przezroczystego polimeru nie dajacego odbić światła, wyposażona w trzy wyprowadzenia na podglądy, długość min.250cm,szer.min.110cm, wykonana z folii o grubości min 0,04-0,05mm, średnia gramatura min 40g/m2
Interne Kennung: DZP/179/2024 pakiet 7
Los: LOT-0010
Titel: sterylna jednokomorowa kieszeń przylepna z listwą metalową - 2 pozycje
Beschreibung: - sterylna jednokomorowa kieszeń przylepna z listwą metalową usztywniająca otwór, wykonana z mocnej folii , wymiar min30x30cm, folia PE o grubości min 0,04mm - sterylna kieszeń przylepna dwukomorowa z listwą metalową usztywniającą, z mocnej folii, wymiar 2x15x30-40cm,lub 15x30 i 25x30cm folia PE o grubości min 0,04mm
Interne Kennung: DZP/179/2024 pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: sterylna jednokomorowa kieszeń przylepna z listwą metalową
Beschreibung: sterylna jednokomorowa kieszeń przylepna z listwą metalową usztywniająca otwór, wykonana z mocnej folii , wymiar min30x30cm, folia PE o grubości min 0,04mm
Interne Kennung: DZP/179/2024 pakiet 11
Los: LOT-0012
Beschreibung: sterylna osłona na kończynę o wymiarze min 70--75x120cm pakowane po 1szt
Interne Kennung: DZP/179/2024 pakiet 12
Los: LOT-0015
Titel: fartuchy chirurgiczne - 4 pozycje
Beschreibung: - sterylny pełnoochronny fartuch chirurgiczny, kolor zielony lub niebieski wykonany z włókniny trójwarstwowej typu SMS/SMMS, gramatura nie mniejsza niż 35g/m2, odporność na penetrację płynów nieprzemakalność na całej powierzchni min 12cm słupa wody. Wytrzymałość na rozdarcie na sucho oraz na mokro włókniny min 124-125kPa, u góry zapinany na rzep, rękawy wykończone elastycznym mankietem dł min 7cm, troki łączone kartonikiem, szwy wykonane metodą ultradzwiękową, sposób i konstrukcja pozwala na jednoosobową aplikację fartucha zapewniajacą zachowanie sterylnośći zarówno z przodu jak i z tyłu operatora, fartuch zawinięty w serwetę włókninową lub papier krepowany zabezpieczającą przed przypadkowym zabrudzeniem w trakcie otwierania, rozmiar XL-S - Nie sterylny pełnoochronny fartuch chirurgiczny, kolor zielony lub niebieski wykonany z włókniny trójwarstwowej typu SMS/SMMS, gramatura nie mniejsza niż 35g/m2, odporność na penetrację płynów nieprzemakalność na całej powierzchni min 12cm słupa wody. Wytrzymałość na rozdarcie na sucho oraz na mokro włókniny min 124-125kPa, u góry zapinany na rzep, rękawy wykończone elastycznym mankietem dł min 7cm, troki łączone kartonikiem, szwy wykonane metodą ultradzwiękową, sposób i konstrukcja pozwala na jednoosobową aplikację fartucha zapewniajacą zachowanie sterylnośći zarówno z przodu jak i z tyłu operatora, fartuch zawinięty w serwetę włókninową lub papier krepowany zabezpieczającą przed przypadkowym zabrudzeniem w trakcie otwierania, rozmiar XL-S - fartuch niejałowy higieniczny wykonany z włókniny polipropylenowej, o gramaturze nie mniejszej niż 28g/m2,stanowiącej barierę dla mikroorganizmów, o dobrej przepuszczalności powietrza, wiązany na troki, rękawy wykończone elastycznym ściągaczem mankietem poliestrowym, posiadający przedłużone poły do zakładania na plecach, nie toksyczny, nie pylący, rozmiar XL-M - sterylny pełnoochronny fartuch chirurgiczny, kolor zielony lub niebieski wykonany z włókniny trójwarstwowej typu SMS/SMMS, gramatura nie mniejsza niż 35g/m2, odporność na penetrację płynów nieprzemakalność na całej powierzchni min 12cm słupa wody. Wytrzymałość na rozdarcie na sucho oraz na mokro włókniny min124- 125kPa, z nieprzemakalnymi wstawkami w przedniej części oraz w rękawach chroniące operatora przed przesiąkaniem płynów. u góry zapinany na rzep, rękawy wykończone elastycznym mankietem dł min 7cm, troki łączone kartonikiem, szwy wykonane metodą ultradzwiękową, sposób i konstrukcja pozwala na jednoosobową aplikację fartucha zapewniajacą zachowanie sterylnośći zarówno z przodu jak i z tyłu operatora, fartuch zawinięty w serwetę włókninową lub papier krepowany zabezpieczającą przed przypadkowym zabrudzeniem w trakcie otwierania, rozmiar XL,L
Interne Kennung: DZP/179/2024 pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: fartuchy chirurgiczne - 2 pozycje
Beschreibung: - sterylny pełnoochronny fartuch chirurgiczny, kolor zielony lub niebieski wykonany z włókniny trójwarstwowej typu SMS/SMMS, gramatura nie mniejsza niż 35g/m2, odporność na penetrację płynów nieprzemakalność na całej powierzchni min 12cm słupa wody. Wytrzymałość na rozdarcie na sucho oraz na mokro włókniny min 124-125kPa, u góry zapinany na rzep, rękawy wykończone elastycznym mankietem dł min 7cm, troki łączone kartonikiem, szwy wykonane metodą ultradzwiękową, sposób i konstrukcja pozwala na jednoosobową aplikację fartucha zapewniajacą zachowanie sterylnośći zarówno z przodu jak i z tyłu operatora, fartuch zawinięty w serwetę włókninową lub papier krepowany zabezpieczającą przed przypadkowym zabrudzeniem w trakcie otwierania, rozmiar XL-S - sterylny pełnoochronny fartuch chirurgiczny, kolor zielony lub niebieski wykonany z włókniny trójwarstwowej typu SMS/SMMS, gramatura nie mniejsza niż 35g/m2, odporność na penetrację płynów nieprzemakalność na całej powierzchni min 12cm słupa wody. Wytrzymałość na rozdarcie na sucho oraz na mokro włókniny min124- 125kPa, z nieprzemakalnymi wstawkami w przedniej części oraz w rękawach chroniące operatora przed przesiąkaniem płynów. U góry zapinany na rzep, rękawy wykończone elastycznym mankietem dł min 7cm, troki łączone kartonikiem, szwy wykonane metodą ultradzwiękową, sposób i konstrukcja pozwala na jednoosobową aplikację fartucha zapewniajacą zachowanie sterylnośći zarówno z przodu jak i z tyłu operatora, fartuch zawinięty w serwetę włókninową lub papier krepowany zabezpieczającą przed przypadkowym zabrudzeniem w trakcie otwierania, rozmiar XL,L
Interne Kennung: DZP/179/2024 pakiet 16
Los: LOT-0019
Titel: maski chirurgiczne - 2 pozycje
Beschreibung: - maska chirurgiczna trójwarstwowa, wykonana z włókniny wygładzonej wolnej od mikrowłosków typu PPSB niepyląca, bezwonna, wysokobarierowa, z trokami o dł min 40cm, pakowana w kartonikach,/po 50szt - maska chirurgiczna trójwarstwowa, wykonana z włókniny wygładzonej wolnej od mikrowłosków typu PPSB niepyląca, bezwonna, wysokobarierowa, zakładana na gumki, pakowana w kartonikach, po 5oszt
Interne Kennung: DZP/179/2024 pakiet 19