See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż i dostawa odczynników i dzierżawa analizatorów do badań z zakresu immunologii transfuzjologicznej
Beschreibung: Sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego: odczynników, kart, krwinek wzorcowych, płynów, materiałów zużywalnych oraz kontrolnych, do wykonania badań z zakresu immunologii transfuzjologicznej u dawców krwi metodą automatyczną przy użyciu mikrometody kolumnowej wraz z dzierżawą automatycznych analizatorów oraz dodatkowych wymaganych do pracy urządzeń i z transmisją danych do sieci LIS w okresie 36 miesięcy. Szczegółowe informacje w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte na stronie https://asystent.postepowania.pl/org/rckik_w_olsztynie/postepowania/1768
Vorherige Bekanntmachung: 361071-2025
Interne Kennung: NA-26/6 P-6
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedura odwrócona
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung, 33124100 Diagnostikausrüstung, 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 140 000 Stück