575808-2026 - Ergebnis
Estland – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Jäätmekäitlusteenus
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jäätmekäitlusteenus
Beschreibung: Riigihanke esemeks on hankijale 36 kuu jooksul jäätmekäitlusteenuse osutamine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311420-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Osa 1 - Ohtlikud jäätmed
Beschreibung: Ohtlike jäätmete käitlusteenus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311420-0001
Los: LOT-0002
Titel: Osa 2 - Tavalised jäätmed
Beschreibung: Tavajäätmete käitlusteenus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311420-0002