2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia meblowego dla jednostek Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia meblowego dla jednostek Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie oraz jego transport, montaż i ustawienie. Szczegółowe miejsca realizacji zamówienia zawarte są w załączniku nr 1A do SWZ.
Interne Kennung: 1801-ILZ.260.60.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39121100 Schreibtische, 39132100 Aktenschränke
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Dostawa i montaż wyposażenia meblowego zgodnego z Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Zakres zamówienia obejmuje: 1.1. zakres gwarantowany (dostawa obligatoryjna): 1.1.1. lada (biurko) o wym. 160x100x75h - 4 szt.; 1.1.2. lada (biurko) o wym. 180x100x75h - 1 szt.; 1.1.3. biurko(stolik dla klienta) na stelażu regulowanym o wym. 100 x 60 x 70/120h - 2 szt.; 1.1.4. kontener mobilny z zamkiem o wym. 43 x 45 x 56h - 5 szt.; 1.1.5. blat przyścienny 240x30x5h - 1 szt.; 1.1.6. blenda do biurka 100x1,8x30h - 1 szt.; 1.1.7. przegroda pomiędzy biurkami o wym. 99 x 4 x 145h - 10 szt.; 1.1.8. półka pod klawiaturę o wym. 69 x 35 x 6-10,5h - 6 szt.; 1.1.9. szafka z drzwiami przesuwnymi o wym. 100 x 45 x 45h - 8 szt.; 1.1.10. szafka z drzwiami przesuwnymi o wym. 129 x 45 x 45h - 2 szt.; 1.1.11. szafa półotwarta – trzy półki w części otwartej po skosie o wym. 90 x 39 x 147,8h - 3 szt.; 1.1.12. tablica z opisem stanowiska obsługi o wym. 100 x 2 x 42h - 6 szt.; 1.1.13. organizer na druki o wym. 24,7x10x108h - 3 szt.; 1.1.14. kącik dziecięcy - 1 szt.; 1.1.15. szafka niska aktowa 80x39x75h - 3 szt.; 1.1.16. wieszak o wym. 100x1,8x140h - 3 szt.; 1.1.17. stół konferencyjny o wym. 180x60x75h - 5 szt.; 1.2. prawo opcji (dostawa fakultatywna): 1.2.1. biurko dla pracownika o wymiarze 160 x 70 x 75h - nie więcej niż 1 szt.; 1.2.2. dostawka do biurka dla pracownika o wymiarze 80 x 40 x 75h - nie więcej niż 1 szt.; 1.2.3. szuflada pod klawiaturę o wymiarach 69 x 35 x 6-10,5h - nie więcej niż 1 szt.; 1.2.4. szafa aktowo-ubraniowa o wymiarze 80 x 39 x 183h - nie więcej niż 1 szt.; 1.2.5. szafka niska gospodarcza o wymiarze 80 x 39 x 75h - nie więcej niż 1 szt.; 1.2.6. regał aktowy na pisma urzędowe o wymiarze 80 x 39 x 180h - nie więcej niż 3 szt.; 1.2.7. biurko dla klienta o wymiarze 80 x 70 x 75h - nie więcej niż 1 szt.; 1.2.8. przesłona górna do biurka dla klienta o wymiarze 70 x 1,8 x 40h - nie więcej niż 1 szt.; 1.2.9. biurko dla pracownika z szafką z szufladami o wymiarze 160 x 70 x 75h - nie więcej niż 2 szt.; 1.2.10. dostawka do biurka z drzwiami przesuwnymi o wymiarze 160 x 45 x 75h - nie więcej niż 3 szt.; 1.2.11. biurko dla pracownika z szafką z szufladami o wymiarze 220 x 60 x 75h - nie więcej niż 1 szt.; 1.2.12. dostawka do biurka z drzwiami przesuwnymi o wymiarze 70 x 60 x 75h - nie więcej niż 1 szt.; 1.2.13. szuflada pod klawiaturę o wymiarach 69 x 35 x 6-10,5h - nie więcej niż 3 szt.; 1.2.14. zabudowa meblowa nad biurkami 460x30x100h - nie więcej niż 1 szt.; 1.2.15. zabudowa meblowa nad biurkiem 100x30x100h - nie więcej niż 1 szt.; 1.2.16. szafa aktowa o wymiarach 80x45x200h - nie więcej niż 1 szt.; 1.2.17. szafa socjalna ze zlewem zamykana o wym. 170x60x230h - nie więcej niż 1 szt.; 1.2.18. szafa ubraniowa o wym. 80x60x230h - nie więcej niż 1 szt.; 1.2.19. biurko na stelażu regulowanym 180 x 80 x 75 cm - nie więcej niż 2 szt.; 1.2.20. biurko 140 x 80 x 74 cm - nie więcej niż 4 szt.; 1.2.21. biurko 120 x 80 x 74 cm - nie więcej niż 1 szt.; 1.2.22. biurko 220 x 160 x 80 x 73 cm - nie więcej niż 1 szt.; 1.2.23. przegroda między biurkami: 79 x 4 x 145 cm - nie więcej niż 9 szt.; 1.2.24. przegroda między biurkami: 59 x 4 x 145 cm - nie więcej niż 2 szt.; 1.2.25. kontener mobilny 43 x 45 x 60 cm - nie więcej niż 7 szt.; 1.2.26. półka pod klawiaturę - nie więcej niż 7 szt.; 1.2.27. regał półotwarty z szafką - nie więcej niż 5 szt.; 1.2.28. regał półotwarty - nie więcej niż 2 szt.; 1.2.29. osłona higieniczna wisząca 140 x 100 cm - nie więcej niż 3 szt.; 1.2.30. osłona higieniczna wisząca 100 x 80 cm - nie więcej niż 5 szt.; 1.2.31. blat 150 x 126 - nie więcej niż 1 szt.; 1.2.32. blat 200 x 126 - nie więcej niż 1 szt.; 1.2.33. tablica do segregowania dokumentów - nie więcej niż 6 szt.; 1.2.34. stolik - nie więcej niż 2 szt. 2. Szczegółowe miejsca realizacji zamówienia zawarte są w załączniku nr 1A do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Dostawa wyposażenia meblowego dla jednostek Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie, tj.: 1.1. biurko dla pracownika o wymiarze 160 x 70 x 75h - nie więcej niż 1 szt.; 1.2. dostawka do biurka dla pracownika o wymiarze 80 x 40 x 75h - nie więcej niż 1 szt.; 1.3. szuflada pod klawiaturę o wymiarach 69 x 35 x 6-10,5h - nie więcej niż 1 szt.; 1.4. szafa aktowo-ubraniowa o wymiarze 80 x 39 x 183h - nie więcej niż 1 szt.; 1.5. szafka niska gospodarcza o wymiarze 80 x 39 x 75h - nie więcej niż 1 szt.; 1.6. regał aktowy na pisma urzędowe o wymiarze 80 x 39 x 180h - nie więcej niż 3 szt.; 1.7. biurko dla klienta o wymiarze 80 x 70 x 75h - nie więcej niż 1 szt.; 1.8. przesłona górna do biurka dla klienta o wymiarze 70 x 1,8 x 40h - nie więcej niż 1 szt.; 1.9. biurko dla pracownika z szafką z szufladami o wymiarze 160 x 70 x 75h - nie więcej niż 2 szt.; 1.10. dostawka do biurka z drzwiami przesuwnymi o wymiarze 160 x 45 x 75h - nie więcej niż 3 szt.; 1.11. biurko dla pracownika z szafką z szufladami o wymiarze 220 x 60 x 75h - nie więcej niż 1 szt.; 1.12. dostawka do biurka z drzwiami przesuwnymi o wymiarze 70 x 60 x 75h - nie więcej niż 1 szt.; 1.13. szuflada pod klawiaturę o wymiarach 69 x 35 x 6-10,5h - nie więcej niż 3 szt.; 1.14. zabudowa meblowa nad biurkami 460x30x100h - nie więcej niż 1 szt.; 1.15. zabudowa meblowa nad biurkiem 100x30x100h - nie więcej niż 1 szt.; 1.16. szafa aktowa o wymiarach 80x45x200h - nie więcej niż 1 szt.; 1.17. szafa socjalna ze zlewem zamykana o wym. 170x60x230h - nie więcej niż 1 szt.; 1.18. szafa ubraniowa o wym. 80x60x230h - nie więcej niż 1 szt.; 1.19. biurko na stelażu regulowanym 180 x 80 x 75 cm - nie więcej niż 2 szt.; 1.20. biurko 140 x 80 x 74 cm - nie więcej niż 4 szt.; 1.21. biurko 120 x 80 x 74 cm - nie więcej niż 1 szt.; 1.22. biurko 220 x 160 x 80 x 73 cm - nie więcej niż 1 szt.; 1.23. przegroda między biurkami: 79 x 4 x 145 cm - nie więcej niż 9 szt.; 1.24. przegroda między biurkami: 59 x 4 x 145 cm - nie więcej niż 2 szt.; 1.25. kontener mobilny 43 x 45 x 60 cm - nie więcej niż 7 szt.; 1.26. półka pod klawiaturę - nie więcej niż 7 szt.; 1.27. regał półotwarty z szafką - nie więcej niż 5 szt.; 1.28. regał półotwarty - nie więcej niż 2 szt.; 1.29. osłona higieniczna wisząca 140 x 100 cm - nie więcej niż 3 szt.; 1.30. osłona higieniczna wisząca 100 x 80 cm - nie więcej niż 5 szt.; 1.31. blat 150 x 126 - nie więcej niż 1 szt.; 1.32. blat 200 x 126 - nie więcej niż 1 szt.; 1.33. tablica do segregowania dokumentów - nie więcej niż 6 szt.; 1.34. stolik - nie więcej niż 2 szt. 2. Zastosowanie przez Zamawiającego prawa opcji ma polegać na dostarczeniu przez Wykonawcę, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza, dodatkowej ilości poszczególnego wyposażenia meblowego wskazanego w pkt. 1. 3. Wszystkie wymagania zawarte w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia dotyczą także dostawy w ramach prawa opcji. Warunkiem wykorzystania opcji będzie możliwość sfinansowania tej części zamówienia. 4. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji wg następujących zasad: 4.1. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie do 60 dni od dnia zawarcia umowy, 4.2. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy, 4.3. Uruchomienie opcji może nastąpić w etapach, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego, 4.4. Wykonawcy nie przysługuje prawo domagania się realizacji zamówienia w zakresie poszerzonym, jeżeli Zamawiający nie skorzysta z prawa opcji, 4.5. Uruchomienie opcji nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z opcji w określonym przez niego zakresie, przy czym część opcji może zostać uruchomiona wraz z zamówieniem gwarantowanym, natomiast pozostała część najpóźniej do 60 dni od dania zawarcia umowy. 5. Szczegółowe miejsca realizacji zamówienia zawarte są w załączniku nr 1A do SWZ.