575828-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Informationstechnologiedienste – Reparatie (inclusiv up-grade) instalatie Monitorizare Vibratii si Intrefier HA1, HA2 si HA3 / Sistem monitorizare diagnoza CHE Ciunget
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reparatie (inclusiv up-grade) instalatie Monitorizare Vibratii si Intrefier HA1, HA2 si HA3 / Sistem monitorizare diagnoza CHE Ciunget
Beschreibung: Conform Caiet de sarcini nr. 40595/28.04.2026. Termenul limita la care entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare / informatiilor suplimentare este: 11 zile, inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. Se va raspunde doar la solicitarile de clarificari adresate de op.ec. in termenul limita enuntat anterior. Durata contractului este 900 zile, serviciul se presteaza pe durata de 29 luni (870 zile), iar 30 de zile este termenul de acceptare la plata a ultimei facturi.
Interne Kennung: 13267213/2025/169M
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 1