2. Verfahren
Verfahren
Titel: KÖF SF6 mentes RMU kapcsolóberendezés beszerzése
Beschreibung: KÖF SF6 mentes RMU kapcsolóberendezések beszerzése két ajánlati részben.
Vorherige Bekanntmachung: 430118-2026
Interne Kennung: EKR001177112026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Blokk kapcsolóberendezés
Beschreibung: Újonnan gyártott 24 kV-os KÖF SF6 mentes blokk kapcsolóberendezések beszerzése adásvételi keretmegállapodás keretében a közbeszerzési dokumentumokban és a jelen felhívásban meghatározottak alapján. A keretmegállapodás keretösszege: nettó 15 000 000,- EUR Tervezett teljes mennyiség a keretmegállapodás időtartama alatt nagyságrendileg 1 300 db kapcsolóberendezés beszerzése. Az egyes kapcsolóberendezés típusok ártáblázatban rögzített mennyiségi adatai (várható darabszámok) irányadó jellegűek, azok az ajánlattevők árképzéséhez nyújtandó segítségként kerültek meghatározásra, ajánlatkérő a közvetlen megrendeléseket a ténylegesen felmerült igényeknek megfelelően a fentiekben rögzített keretösszeg kimerüléséig küldi meg. További információt a közbeszerzési dokumentumok műszaki specifikációja tartalmazza. A felhívásban, valamint a közbeszerzési dokumentumokban szereplő meghatározott gyártmányra, eredetre, típusra történő hivatkozás csak a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történt. Ajánlatkérő a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal mindenben egyenértékű terméket elfogad. A Kbt. 104. § (7) és (8) bekezdései alapján az ajánlatkérő nem köteles a teljes keretösszeg lehívására.
Interne Kennung: EKR001177112026/1
Los: LOT-0002
Titel: Sorolható kapcsolóberendezés
Beschreibung: Újonnan gyártott 24 kV-os KÖF SF6 mentes sorolható kapcsolóberendezések beszerzése adásvételi keretmegállapodás keretében a közbeszerzési dokumentumokban és a jelen felhívásban meghatározottak alapján. A keretmegállapodás keretösszege: nettó 3 000 000,- EUR Tervezett teljes mennyiség a keretmegállapodás időtartama alatt nagyságrendileg 145 db kapcsolóberendezés beszerzése. Az egyes kapcsolóberendezés típusok ártáblázatban rögzített mennyiségi adatai (várható darabszámok) irányadó jellegűek, azok az ajánlattevők árképzéséhez nyújtandó segítségként kerültek meghatározásra, ajánlatkérő a közvetlen megrendeléseket a ténylegesen felmerült igényeknek megfelelően a fentiekben rögzített keretösszeg kimerüléséig küldi meg. További információt a közbeszerzési dokumentumok műszaki specifikációja tartalmazza. A felhívásban, valamint a közbeszerzési dokumentumokban szereplő meghatározott gyártmányra, eredetre, típusra történő hivatkozás csak a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történt. Ajánlatkérő a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal mindenben egyenértékű terméket elfogad. A Kbt. 104. § (7) és (8) bekezdései alapján az ajánlatkérő nem köteles a teljes keretösszeg lehívására.
Interne Kennung: EKR001177112026/2